Збірну України на перемогу надихнуть діти

Категорія: Новини
look Збірну України на перемогу надихнуть діти — UA MUSIC | Енциклопедія української музики1802
baginska Збірну України на перемогу надихнуть діти — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

9 жовтня в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" пройде важливий і вирішальний матч Чемпіонату світу FIFA 2018 між збірними командами з футболу України та Хорватії. А відкриють цю подію талановиті діти вокалісти, серед яких виступить учасниця від України Дитячого Євробачення 2017, Анастасія Багінська.

Вже не вперше, коли організатори запрошують на важливі події для країни талановитих дітей, щоб підтримати дух національної команди. Така підтримка вже принесла команді перемогу раніше, що надихнуло Федерацію футболу України повторити досвід.

«Це круто, прийти і підтримати свою команду тим, що роблю найкраще - творчістю. Я знаю, як важлива підтримка, адже саме завдяки їй, тепер я їду представляти свою країну на Дитячому Євробаченні 2017. Для такої кількості глядачів буду виступати вперше і звичайно ж хвилююче! Виконаю ж я пісню з якої поїду на Євробачення - «Не зупиняй», вона надихає на рух вперед і на досягнення поставленої мети! Вболіваю за свою команду і бажаю їй перемоги!», - коментує своє майбутнє виступ Анастасія.

А вже зовсім скоро Анастасія поїде представляти свою країну на не менше важливу подію для країни, але вже в музичній сфері - Дитячому Євробаченні 2017. Правила участі в конкурсі в цьому році набагато стали жорсткіші. До всіх стандартних вимог, додався обов'язковий пункт - зйомка кліпу на конкурсну пісню.

Отже, 9 жовтня о 19:30 вболівайте за команду своєї країни, а вже 26 листопада за маленького творчого посла - Анастасію Багінську!