18.10 Концерт Зв'язок. Аndrejus Sutuginas і Katya Chilly@Atlas

Категорія: Новини
look 18.10 Концерт Зв'язок. Аndrejus Sutuginas і Katya Chilly@Atlas — UA MUSIC | Енциклопедія української музики2170
afisha_A4_karabas1_1 18.10 Концерт Зв'язок. Аndrejus Sutuginas і Katya Chilly@Atlas — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

18 жовтня в клубі Atlas відбудеться незвичайний концерт-перфоманс архаїчних інтрументів Гонг мастера з Литви Андреюса Сутугінаса і співачки з унікальним голосом Katya Chilly.

Katya Chilly - одна з найзагадковіших і незвичайних українських виконавиць сучасності. В її піснях етнічний матеріал знаходить сучасну інтерпретацію, а музична душа народу - нове втілення. Головна зброя Чілі - неймовірний голос в три октави.

У 90-х роках Катя випустила свій перший альбом "Русалки In Da House" і заявила про себе в Європі та Штатах. У 2001 році співачка дала близько 40 концертів в Лондоні, а її виступи транслювалися на каналі BBC. У 2007-2009 роках Катя Чілі стала хедлайнером великої кількості фестивалів - від Джаз Коктебеля до Дитячого Євробачення.

З 2010 року в кар'єрі співачки настало затишшя, а в 2016 році вона несподівано повернулася на сцену з яскравим виступом на шоу "Голос країни".

В рамках концерту, який відбудеться в клубі Atlas 18 жовтня, ви почуєте голос легендарної української співачки наживо. На одній сцені з Катею виступить талановитий литовський гонг-майстер Аndrejus Sutuginas. Він також є live-композитором, музикантом, вчителем і засновником "Театру звуку".

Музикант привезе з собою до Києва цілий арсенал архаїчних музичних інструментів з різних куточків планети: симфонічні і планетарні гонги, кришталеві та тибетські чаші, шруті (фісгармонія), тінькші (дзвіночки), конх (велетенська раковина), окарни, сансули, монохорд. До того ж, тільки на цьому концерті у вас буде можливість почути звуки і вібрації найбільшого Гонгу в Східній Європі «Пять стихій». Його діаметр сягає двох метрів.

"Прийшовши на цей музичний перфоманс, ви зможете згадати, прожити і відновити давно забуті зв'язки з собою і світом навколо", - відзначають організатори шоу.