Українець покинув відому китайську групу щоб заспівати рідною мовою

Категорія: Новини
3027

Erômin (Євгеній Єрьомін) - талановитий і харизматичний молодий виконавець, який вже завоював популярність в Китаї, де гастролював досить тривалий час у складі епатажної групи, як фронт мен. Яскраві хутра та костюми з LED технологіями артист залишив в Піднебесній, як і свій старий образ. В Україні Erômin повернувся з новим ім'ям, і стилем, молодого сучасного юнака, що крокує в ногу з часом. В іншому, стиль - не єдині зміни виконавця. Артист виконує пісні виключно українською мовою, автором яких виступає сам, на підтримку вітчизняної культури.

Ми вирішили дізнатися, що саме наштовхнуло Єрьоміна на догляд з відомої Китайської групи і чому він вирішив повернутися до національних витоків?

Євген, розкажи про свою роботу в складі Китайської групи, які неймовірні образи були у тебе?

Все почалося з того, що після університету створивши кавер-бенд з подругою, ми чимало виступали в Україні. Завдяки нашому на той час унікальному шоу що нас помітили промоутери з Китаю і, запропонували тур по Піднебесної.

Перший досвід був дуже вдалий, і завершивши тур, ми створили велику програму в яку запросили балет - це було вже повноцінне шоу.

Робота в Китаї дала величезний досвід, дозволила спробувати різні стилі, різні образи, стала грунтом для нових ідей.

Звичайно Китайський ринок вимагав зовсім інших, божевільних ідей, що нашому глядачеві може здатися дивним.

Як тобі було працювати закордоном, адже багато чого нового, і в першу чергу незнайомий мову?

Робота в турі - досить складна історія. У тебе завжди щільний графік, величезна кількість перельотів, і фізичні навантаження, адже кожен музичний номер супроводжувався і танцювальною програмою, в якій артист, як невід'ємна частина шоу повинен брати участь. І звичайно, є складнощі культурного і побутового плану, пов'язані з особливостями Азії. Наприклад, спочатку я взагалі нічого не міг їсти!

Але в той же час-це драйв, постійно нові майданчики, купа емоцій, класна публіка. У турі ми побачили абсолютно різні провінції Китаю, відчули різноманіття і різноманітність китайської публіки і її життя. Це був незабутній період, який дуже багато мені дав, як артисту.

А чому вирішив повернутися в Україну?

По закінченню чергового сезону туру, я зрозумів, що пора додому. Мені захотілося почати нову творчу історію і, я точно знав, що вона повинна починатися з дому. У мене вже були написані кілька пісень, і я хотів починати свою сольну кар'єру в Україні.

Адже серце і душа завжди тягнула на батьківщину, та й співається набагато приємніше і більш усвідомлено на рідній мові. Будучи в Китаї я вже почав писати пісні, для свого власного альбому.

Як би ти охарактеризував свій новий образ, як виконавця, адже часом в Китаї тобі доводилося виступати в кольорових хутрі і LED костюмах?

Я думаю, що характеризувати мене повинні ті, хто слухають мої пісні. Мені здається, що краще за все бути самим собою, не вибудовуючи помилкових образів і, саме так знайти своїх слухачів.
Моє творчість в першу чергу відображає дух часу, і я є його відображенням.

Наш час не терпить нудних тонів, зайвого пафосу і награність.

Як вважаєш, для кого ти пишеш свої пісні, Охарактеризуй свого слухача?

Я пишу для молодих людей, у яких ще весь світ перед ногами, і багато чого потрібно зробити, домогтися, пережити. Особистостей, яких надихає яскрава, повна фарб і емоцій життя. Всі, хто закохуються, борються, радіють і сумують, все, кто любит жизнь - мої слухачі.

А що тебе надихає на написання пісень?

Надихає звичайно життя. Життя у всіх її проявах. Надихають люди здатні наповнити цю життя, особливо люди здатні наповнити її фарбами, емоціями, сенсом.

Я не міг би чинити в закритому просторі, тому мої пісні - це відображення того що відбувається навколо мене.

Розкажи про майбутні зйомки кліпу, ти виступиш в новому образі?

Знаю одне, кліп буде наповнений символізмом, і кожна деталь в ньому буде мати значення. Він також буде моїм портретом, адже кожне дебютне відео створюється щоб в першу чергу познайомити артиста з публікою.

В даний момент ми разом з режисером і продюсером активно працюємо над ідеєю кліпу, і думаю, він стане чимось новим для мене і моїх слухачів.

Розкажи про свої творчі плани на майбутнє?

Головний план - працювати (сміється)

Зараз в роботі міні-альбом пісень українською мовою, який, сподіваюся, ми закінчимо до кінця року. Як ми вже говорили - зйомка кліпу на пісню «Шукаю тебе», можливо, я спробую сили у відборі на конкурс Євробачення.

Чи є місце особистому житті в твоєму світі?

Цікаве питання, на даний момент моє серце зайняте творчістю, але я знаю, що одного разу я зможу приділяти більше часу особистому житті. Поки ж я весь в створенні нового альбому.

Хочу побажати всім слідувати за своєю мрією, і нехай весь всесвіт допомагає втіленню ваших бажань, які б вони божевільними здавалися іншим!