Топ-зірки України підтримали учасницю Дитячого Євробачення, Анастасію Багінську

Категорія: Новини
2470

Лише місяць тому оголосили переможницю національного відбору Дитячого Євробачення 2017, нею стала Анастасія Багінська. Цього року організатори конкурсу оголосили про запуск онлайн голосування. А артисти шоу-бізнесу вирішили підтримати 12-річну артистку, яка вже 26 листопада виступить на європейській сцені!

За тендітними плечима Анастасії, яку преса ознаменувала, як юний творчий посол України, досить великий досвід сцени. З 5-ти років Настя на великих сценах, а в свою країну встигла привезти вже чимало нагород і перемог. У цьому ж році, юній артистці випало поборотися за перемогу на європейській сцені.

«Я дуже відповідальна і завжди намагаюся робити все максимально добре. Зараз дуже складний і щільний графік, тому що потрібно багато чого встигнути. Шкода, що поки ще ставлення до дитячого конкурсу не зовсім серйозне і не такий популярний він, як доросле Євробачення! Адже відповідальності і роботи у дітей зовсім не менше! Я вдячна моїм зірковим наставникам і друзям блогерам, що знаходять час на підтримку і теплі слова »- коментує свою підготовку до конкурсу Анастасія Багінська.

У свою чергу, зірки вітчизняного шоу-бізнесу і топ-блогери країни вирішили підтримати юну артистку в такий відповідальний для неї період. Наприклад, Потап, який був зірковим тренером Анастасії на дитячому шоу «Голос. Діти», розповів про Анастасію наступне:« Настя Багінська - справжня зірочка, маленька співачка, яка гідна представляти Україну на Євробаченні. Дуже талановита дівчинка, яка не по-дитячому стійка і доросла в багатьох моментах. Адже вона змогла гідно пройти всі етапи шоу «Голос.Діти» і стати суперфіналісткою. Бажаю їй розкрити себе на конкурсі і показати свій талант світу. Настя, вперед!»

Джамала, з якої у Анастасії вже були спільні проекти, і яка не з чуток знає, що таке підготовка до відповідального конкурсу і найважливіше - як це привезти в свою країну нагороду, побажала наймолодшій учасниці: «Настю я знаю давно, спостерігала за нею у час її участі в шоу «Голос. Діти », потім запросила виступити на своєму концерті, а в цьому році - взяти участь у виконанні симфонічної версії «1944» на відкритті «Євробачення-2017». У Насті великий досвід виступів, вона практично реалізована артистка, яка завжди показує високий рівень професіоналізму. У неї є все для перемоги на конкурсі - відповідна пісня, голос, чарівність і темперамент. Зараз всі, як один, почнуть давати поради. Настя, слухай своє серце, свої думки. Якщо відчуваєш, що оточуючі починають тиснути, подумай, навіщо ти тут. Будь собою і постарайся винести на сцену те, що ти хочеш сказати своєю піснею. Успіхів! Вболіваємо всією Україною!»

Український мультиартист Monatik відправив Анастасії відео-звернення, в якому надихає співачку на перемогу: «Настя, я щиро бажаю тобі перемоги, ми все за тебе дуже вболіваємо. Сіяй яскраво, кружляй сміливо, звучи голосно, і покажи краще на що ти здатна, а ти здатна багато чого. Вперед!»

«Ми знаємо, що таке відповідальні виступи, як це багато працювати, проводити репетиції щодня, а ще й про навчання не забути! Головне вірити в себе, слухати себе і не зупинятися! У тебе дуже надихаюча і глибока пісня «Don’t Stop» і неймовірно живий і красивий кліп. Чекаємо тебе з перемогою! », - підтримали свою однолітку популярна тин-група України Open Kids.

Фінал конкурсу пройде 26 листопада, а з нововведень цього року - це онлайн голосування, яке відбудеться з 24 по 26 листопада. Подивитися кліп на пісню «Do not Stop», з якою Анастасія поїде на конкурс, а також проголосувати, можна буде за посиланням:https://goo.gl/FKSKuF

Обов'язково підтримаєте Анастасію Багінську своїм голосом, це дуже важливо не тільки для самої учасниці, а й для творчого розвитку нашої країни.