гурт “пернатый змей” презентував ЕР

Категорія: Новини
1631

1-го листопада одеський гурт “пернатый змей” презентував ЕР альбом під назвою “Камень”. До нього ввійшло 5 треків, серед яких раніше презентований в якості live-відео “Ти і є”, а також пісня, написана на слова відомого українського поета С. Жадана “Найголовніше”.

Альбом, без перебільшення, є потужним ривком у творчості гурту. Змінилось звучання, подача текстів та музики, сформувався чіткий стиль. Але все це, як і раніше, незалежна від лейблів і продюсерів творчість.

Як розповідає Максим Ячмінь, лідр гурту: “У певний час я став перед вибором: або припиняти займатися музикою, або відкинути усе зайве і прикласти усі зусилля, аби переступити рівень хобі. Що, власне, і було зроблено. Але це тільки початок шляху, робота не зупиняється і зараз ми готуємо концертну програму, пишуться нові пісні!”

Офіційна презентація альбому відбудеться в Одесі 2-го грудня. Місце проведення концерту організатори поки нерозголошують, але обіцяють здивувати незвичайним для концертів місцем, де спеціально буде побудована сцена з якісним звуком і світлом.