«Счастливые люди» з України в Кремневій долині

Категорія: Новини
1722

Нове ім'я в українському шоу-бізнесі, проект «Счастливые люди», представив дебютний кліп «Silicon Valley», знятий в сонячному Сан-Франциско.

Надихнувшись 80-ми та поезією Бродського, експериментальний музичний колектив «Счастливые люди» пише власну історію сучасної музики. Тут експресивний речитатив соліста гурту Дениса Ржавського переплітається з вокалом Влади Песоцької в музичній обробці Олексія Casualman aka Gorzhitza.

Історія «Счастливые люди» почалася в Лос-Анджелесі, де наразі базується команда на одній з відомих студій звукозапису. За такий короткий період існування колектив встиг виступити на українській сцені - на «Atlas Weekend» і «Кураж Базар», завоювавши довіру вибагливих слухачів. А після відвідин популярного фестивалю «Burning Man» в США, артисти остаточно переконалися в правильності прийнятого рішення - розвивати проект з радикальним самовираженням. Відчувши смак свободи, можливість бути собою і створювати ні на що не схожий продукт колектив зняв свій ексцентричний дебютний кліп.

На пагорбах Сан-Франциско креативною командою режисера Асі Ніколаєвой і оператора Павла Федорова було створено відео «Silicon Valley». «Ми - люди світу і божевільні фанати музики, які не бояться пробувати себе в нових ролях, шукати незвичні звукові рішеннях. Ми хочемо уникнути простоти в аранжуваннях і кожен день намагаємося робити виклик самим собі », - ділиться Денис Ржавський.

Кліп «Silicon Valley» став прикладом відео роботи без рамок, відточеного сценарію і постановчих ракурсів - кожен кадр музичної короткометражки став зображенням легкого та безтурботного життя молоді.

Нагадаємо, в арсеналі виконавців вже є треки «Благая весть» і «Соленая карамель», які можна почути в iTunes, Soundcloud і на інших платформах. На черзі у тріо презентація ще кількох хіт пісень, а реліз дебютного альбому під назвою «Кодер» відбудеться в лютому 2018 року.