Музичний конкурс для всіх бажаючих від Kishe&Osadchuk

Категорія: Новини
1643

З 13 листопада по 13 грудня спеціально до дня Андрія, Андрій Kishe та Андрій Osadchuk оголошують конкурс на найкраще виконання, найкращий кавер їхньої пісні «Один день».

Якщо ти вмієш співати, якщо ти вмієш грати на музичних інструментах, якщо ти сольний виконавець або група, зроби запис цієї пісні в будь-якій формації, в будь-якому жанрі або стилі та в будь-якому звучанні. Надішли своє відео нам в форматі мр4, mov або AVCHD на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розкажи про конкурс друзям. Вони мають можливість вирішити твою долю – проголосувати, прокоментувати та підтримати твою участь.

Переможця обере журі у складі Kishe&Osadchuk, а також представники партнерів конкурсу – радіостанції Країна Фм, фкстивалю кавер-груп «Гурт на гурт». Переможець отримає головний приз – зйомку професійного промо-відео або музичного кліпу.

Також призові місця будуть нагороджені записом авторської української пісні на професійній студії в Києві та ротація на радіо Країна Фм та подарован вечір у зірковій компанії – фотосесія та вечеря в ресторані-караоке.

Для участі у конкурсі необхідно зайти на сайт kishe.com.ua та ознайомитися з умовами участі. Зняти на мобільний телефон, фотоапарат, інший гаджет ваше виконання пісні. Ви можете заспівати під будь-який музичний інструмент, підручні засоби або а-капела. Це може бути соло, дует або ціла група. Ви можете зіграти мелодію на музичному інструменті. Це ваша фантазія і ваш шанс!