Брати Гадюкіни презентують сингли з нового альбому «Сміх і Гріх»

Категорія: Новини
2837

24 листопада в Caribbean Club у Києві відбудеться концерт-презентація двох нових синглів Братів Гадюкіних - «Б'ють дурного» та «Крав».

Про сингли

До вашої уваги два нових сингли від гурту «Брати Гадюкіни», які увійдуть у новий альбом під назвою «Сміх і Гріх», вже на початку 2018 року. Ідеологічна складова грунтується на гострих соціальних та ментальних проблемах сьогодення, як в цілому, так і особисто кожного.

Музична складова спрямована на абсолютно нове віяння в рифах та гармонії, сучасне і енергійне, тим не менш – фундамент дотриманий у стилістиці іронії і сарказму, притаманному Братам Гадюкіним. Це можна почути, як у текстах, так і в мелодиці.

Піснями «Крав» та «Б'ють дурного» гурт захоплює декілька векторів проблем сучасності. Одна з них соціальна, інша ж – більше особиста. В альбомі «Сміх і Гріх» надасть змогу кожному знайти для себе більш влучніші і гостріші смисли.

Пісні створені в якості своєрідних апетайзерів, що пробудять зацікавленість до музичної трапези більшого масштабу, а саме – цілого альбому.

Сингл «Крав» - потрапить влучно у соціальні проблеми. Він описує абсурдність поведінки українських можновладців, та сатирично висміює їх дії, та їх єдину зацікавленість – гроші. Розповідь від третьої особи – депутата-крадія, що не кається у скоєному, а навпаки не збирається зупинятись.

Сингл «Б'ють дурного» - сповідь чоловіка з досвідом, що шукає справжнє кохання. Акцент зроблений на простих, але інколи не можливих для нас речах – не наступати на одні і ті ж граблі. У стані закоханості людина не здатна мислити раціонально, тож часто повторює одні і ті ж помилки, а потім від них страждає. Іронічний підтекст пісні, не дає їй бути сумною і тяжкою для сприйняття. Навпаки – вона легка і не страждальна.