За покликом серця: співачка VLADA представила новий кліп на головний сингл альбому «ZACHEKAY»

Категорія: Новини
look За покликом серця: співачка VLADA представила новий кліп на головний сингл альбому «ZACHEKAY» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики1321
ZACHEKAY За покликом серця: співачка VLADA представила новий кліп на головний сингл альбому «ZACHEKAY» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

20 листопада, відбулася прем'єра відеороботи співачки VLADA - «ZACHEKAY». Сюжет кліпу відображає суть самої пісні: кожна дівчина мріє зустріти справжню і щиру любов свого життя. Часом, пошуки заводять нас у лабіринти почуттів, з яких можна вибратися, тільки зустрівши свою долю. У відеороботі «ZACHEKAY» VLADA уособлює кожну дівчину, яка вірить що скоро зустріне свою любов.

  • Режисером і оператором виступив Володимир Шурубура (Shurubura).
  • Актор - Андрій Попович.

«Зйомки відео тривали 24 години, - ділиться своїми враженнями VLADA, - В кліпі ви можете помітити певний символізм, переданий через каьлучку у вигляді серця, адже воно - внутрішній маяк, який вказує вірний напрямок, і щоб зустріти свою любов, потрібно йти за покликом серця».

Нагадаємо, 2 листопада в столичному Caribbean Club співачка VLADA представила яскраве шоу в супроводі живих музичних інструментів на підтримку виходу однойменного альбому «ZACHEKAY».