Bahroma готові показати те, через що просиділи під замком всю зиму

Категорія: Новини
608

21 листопада Bahroma презентують новий альбом "ДІМ". Він став четвертим в їх колекції студійних лонгплеїв. Перші пісні з релізу були написані в європейському турі рік тому. Повернувшись з поїздки, Bahroma на всю зиму орендували великий будинок і там почали щільно працювати над новим матеріалом.

"Для мене будинок - це місце сили, щось особливе, особисте, приховане від чужих очей. Там тобі не потрібно брехати і вигадувати щось. Саме про це наші пісні, тому і сам альбом називається "Будинок", - розповідає Рома Бахарєв, фронтмен гурту.

Запис релізу проходив відразу на декількох студіях: DYNAMIKA music, ISTOK studio, Lipkyzvukozapys.

В альбом увійшло десять абсолютно різних за настроєм і звучанням композицій. Сам Роман виділяє з них пісні "На юг", "Кадриль" і "Марина":

"Найрезонансніша за своїм сенсом композиція - "Марина". Наша музика - це не поп-продукт, її не кожен оцінить. Однак ця пісня з тих, які заряджають публіку. Вона дуже відверта, прямолінійна, смішна, з дикою іронією. Саме на неї ми вирішили зняти кліп".

Тепер Bahroma вирушають в український тур на підтримку нового альбому. Великий концерт у Києві відбудеться 6 грудня у клубі Atlas.