ЗАЛІСКО feat. ХАС «ТаНу -ТаТи» Прем’єра

Категорія: Новини
look ЗАЛІСКО feat. ХАС «ТаНу -ТаТи»  Прем’єра — UA MUSIC | Енциклопедія української музики1288
xac-zalisko ЗАЛІСКО feat. ХАС «ТаНу -ТаТи»  Прем’єра — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Цей дует і зрештою пісню можна назвати вдалим експериментом, до якого ще не вдавався ніхто в українському шоу бізнесі, адже тут поєдналися здавалося б зовсім непоєднані стилі музики. Це вдалося зробити двом виконавцям Андрію Заліску та реперу і хіп-хоп виконавцю - Хасу.

Отож, представляємо вам нову пісню «ТаНу -ТаТи» в стилі диско.

Ось, як виникла ідея пісні розповідає Заліско:

«Спочатку я готував цю пісню як сольну версію. Це мав бути трек в стилі диско 90-х у сучасному аранжуванні. Пісню вже готувалася на професійній студії «L-sound», та в якийсь момент я зрозумів, що хотів б до неї додати щось цікаве і водночас показати слухачу щось інше . І вирішив зробити пісню з реповими вставками у стилістиці 90-х. Відразу я згадав про Хаса, який зараз творить якісну музику для молоді і вона користується популярністю».

ХАС погодився бути задіяним у пісні і через 2 дні текст рядків репу був готовий.

Ось як цей дует коментує репер ХАС

«Одного сонячного ранку, Заслужений артист України , Андрій Заліско подзвонив до мене з пропозицією віддати шану 90-им, а я і погодився. Технічно це не було складно, адже ми часто пересікались на одній із львівських студій. Там ми і зустрілись, обговорили ідею, я послухав демку і вже того ж вечора написав свої куплети. Я завжди відкритий для співпраці, якщо ідея крута (як у цьому випадку)! Мені подобаються відгуки слухачів і артистів, яких «жабка дусить» - це означає, що продукт резонуючий і актуальний».

А вже зовсім скоро, ви зможете «наживо» послухати версію пісні «ТаНу -ТаТи» у Львові 2 грудня в клубі Picasso, під час концерту репера ХАСа.