Open Kids - діти, які зібрали два SOLD OUT в один день!

Категорія: Новини
look Open Kids - діти, які зібрали два SOLD OUT в один день! — UA MUSIC | Енциклопедія української музики835
Open_Kids Open Kids - діти, які зібрали два SOLD OUT в один день! — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

2 грудня відбулося два сольних концерти групи Open Kids і на кожному з них був аншлаг.

Анатолій Анатоліч, Omut, Big Boss, Dilemma, група Play, Денис Реконвальд, SunFrancisco, продюсери телеканалів і радіо, головні редактори видань зі своїми сім'ями прийшли на концерт групи, на яких завжди головними глядачами є діти і підлітки!

Open Kids, на сьогоднішній день, залишаються єдиними підлітками в українському шоу-бізнесі, які на рівні з топ-зірками країни збирають зали, організовують тури і мають свою багатомільйонну аудиторію. І є найвпливовішою музичної поп-групою серед дітей та підлітків.

«До нас на концерт приходять не тільки діти. Це завжди сімейний похід. Дуже багато дорослої аудиторії знають і співають наші пісні. Так само багато зірок українського шоу-бізнесу приходять зі своїми дітьми, їх діти слухають Open Kids і намагаються не пропускати наші виступи!», - коментує виступ Open Kids продюсер групи, Юрій Петров.

На самому ж концерті, група показала відмінне шоу, де взяли участь кілька десятків дітей танцюристів, серед яких були професійні акробати, чий виступ на батуті став відмінним доповненням шоу-програми, хочемо зазначити, що вік наймолодшого учасника танцювального балету стартував від 6 років. Так само на одній сцені з Open Kids виступили два нових музичних проекту від Open Art Studio - DETKI і Nebo5.

Зовсім нещодавно Open Kids випустили свій новий кліп на спільну пісню з новим молодіжним проектом Nebo5, на пісню «Поколение танцы», в якому учасниці групи здивували своїх шанувальників яскравими і кричущими образами. Перед самою датою виступу дівчата встигли випустити і свій новий сінгл «Небо дишит», який встиг полюбитися шанувальникам, і який група вперше презентувала в живу в рамках програми. На самому ж концерті, дівчата показали справжній професіоналізм - відмінна хореографія, живий звук і неймовірна здатність тримати в тонусі глядачів протягом усього шоу!

«Це було здорово! Нелегко, звичайно, вийти на сцену двічі з перервою всього в 40 хвилин, але це того варте! Нас прийшли підтримати наші друзі, журналісти, артисти і навіть наші вчителі. Ну що ж, ми вважаємо, що зі своїм завданням ми впоралися, так що чекаємо тепер всіх рівно через рік на нашому сольному концерті в Stereo Plaza. Багато хто не зміг потрапити на наш концерт в цьому році, так як за місяць квитки всі були розпродані, тому в наступному році потрапити точно зможуть всі бажаючі. А навесні ми вже вирушаємо в тур по Україні! », - коментує група Open Kids.

Концертний тур групи пройде по дев'яти містах України і почнеться з 23 лютого, а фінал пройде в Києві в червні в рамках всеукраїнського фестивалю Bashka Kids 2018