Незабаром завершиться голосування, що визначить «Фаворитів Року – 2017»!

Категорія: Новини
look Незабаром завершиться голосування, що визначить «Фаворитів Року – 2017»! — UA MUSIC | Енциклопедія української музики1114
favorit2017 Незабаром завершиться голосування, що визначить «Фаворитів Року – 2017»! — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Конкурс народних уподобань «Фаворити Успіху» повідомляє про скоре завершення щорічного голосування на FAVOR.com.ua, що проводиться з метою визначення найкращого вибору — найкращих товарів і послуг України 2017 року, а також найяскравіших представників шоу-бізнесу!

Лічені лні лишилися до завершення циклу досліджень уподобань українців у 2017 році та до публікації у відкритий доступ фінальних результатів — рейтингів довіри споживачів до асортименту ринкових пропозицій у кожній з 588 категорій!

До кінця грудня все ще є можливість встигнути взяти участь у народному голосуванні, щоби обрати своїх персональних Фаворитів — найращі торгові марки товарів і послуг 2017 року! Ваш голос може стати вирішальним, оскільки у ряді номінацій просто зараз відбувається справжня «битва брендів» — перевага голосів може змінитися в будь-яку хвилину! Свої уподобання та рекомендації найкращого вибору вже вказали понад 40 тисяч небайдужих людей зі всієї України та більше 200 авторитетних галузевих експертів, публічних людей і знаменитостей, представлених поіменно.

Переможцями народного рейтингу щорічно стають найкращі торгові марки, продукція і послуги яких своєю виключною якістю та сервісом заслужили максимум довіри українських споживачів, що є найкращою рекомендацією у подальшому повсякденному виборі.

Незабаром, за тиждень до Нового Року, онлайн-голосування, яке тривало впродовж усього року з 1 січня, буде зупинено, а результати зафіксовано. Згідно з методикою конкурсу та дотримуючись принципів відкритості та прозорості, результати громадського онлайн-опитування та анкети спеціальних журі пройдуть додаткову перевірку дослідницької компанії InMind, а також будуть передані на аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Після публікації остаточних рейтингів по кожній з 588 номінацій, черговим етапом роботи конкурсу стане повідомлення громадськості про рейтинги і підготовка до церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2017», яка відбудеться в березні або у квітні наступного року (точну дату ще буде анонсовано). Це буде вже 15-а на рахунку конкурсу, напівювілейна церемонія нагородження!

На цей святковий захід будуть запрошені представники професійних журі: галузеві експерти, українські знаменитості, а також традиційно обмежена кількість безкоштовних запрошувальних квитків дістанеться найактивнішим учасникам онлайн-голосування, які вказали свої уподобання в не менше 100 номінаціях!

* * *

oops5 Незабаром завершиться голосування, що визначить «Фаворитів Року – 2017»! — UA MUSIC | Енциклопедія української музики
Фотоотчёты мероприятий

Для допитливих:

lightbulb Незабаром завершиться голосування, що визначить «Фаворитів Року – 2017»! — UA MUSIC | Енциклопедія української музики Конкурс «Фаворити Успіху» є унікальним некомерційним рейтингом, який створено у 2003 році з метою визначення найкращих і найзатребуваніших споживачами товарів і послуг українського ринку, на підставі масштабних громадських опитувань. Рейтинг відображає довіру громадськості до торгових марок у майже 600 категоріях споживчого ринку і щорічно публікується на порталі FAVOR.com.ua. Конкурс характеризує повна публічність і відсутність заявок на участь із боку конкурсантів, прозора методика, яка дозволяє відстежувати динаміку уподобань протягом року, живі й представлені поіменно учасники експертних журі, участь в оцінці конкурсантів багатьох українських публічних людей і знаменитостей.

graph1 Незабаром завершиться голосування, що визначить «Фаворитів Року – 2017»! — UA MUSIC | Енциклопедія української музикиКонкурс не тільки відзначає золотою медаллю переможців рейтингу, «Фаворитів Успіху», а й щорічно публікує рейтинги популярності торгових марок і довіри до них з боку споживачів у вільний доступ на своєму порталі FAVOR.com.ua. Прозорість методики, масштабність опитувань і публічність рейтингів є красномовним орієнтиром покупців у здійсненні найкращого вибору, а перемога в цьому рейтингу стала беззаперечною рекомендацією №1 в Україні.

Організатори конкурсу висловлюють щиру вдячність всім, хто протягом року висловлював свою думку на FAVOR.com.ua, активно голосував і обговорював переваги тих чи інших торгових марок, столичних розважальних, медичних, навчальних закладів і фінансових установ, хто допомагав весь рік колективу конкурсу в роботі: рекомендуючи до участі відсутні позиції, обговорюючи перспективи розвитку тих чи інших напрямків, ставлячи питання і підказуючи нові шляхи розвитку. Адже конкурс «Фаворити Успіху» створений саме для того, щоби зробити світ товарів та послуг прозорим і зрозумілим, оперативно надавати необхідну інформацію, допомогати українцям завжди свідомо вибирати для себе тільки найкраще!