Андреа Пінто, італійський поет інді-року підкорює українського слухача

Категорія: Новини
look Андреа Пінто, італійський поет інді-року підкорює українського слухача — UA MUSIC | Енциклопедія української музики3804
A_Pinto Андреа Пінто, італійський поет інді-року підкорює українського слухача — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Андреа Пінто, поет, співак-композитор з Авелліно, Італія. Він пише тексти і музику.

"Його мрійлива та нігілістична музика - це темна та інтроспективна подорож у метушні світу, якої ми не помічаємо... але ми, на жаль, є її в'язнями"

Андреа, закоханий в мистецтво та літературу ще з раннього юнацтва, вивчав гуманітарні науки в класичному ліцеї П. Колетти в Авелліно (Liceo Classico P. Colletta), згодом отримав ступінь магістра з іноземних мов та літератури (історико-мистецький напрям) в університеті Салерно (Італія), де він мав змогу поглибити свої попередньо здобуті знання в області літератури та мистецтва.

Він почав писати свої перші поеми у віці 15 років, а дещо згодом закохався у гітару і став з нею нерозлучний. Він написав деякі зі своїх найкращих пісень у віці 18-19 років, і з того часу розпочався період його плідної та натхненної роботи написання пісень, який продовжується і сьогодні.

Його музична діяльність відбувається на території Італії та України, де він проводить більшу половину року. Він дуже любить нашу країну і автентичність нашої культури, а також магічну атмосферу багатьох міст України, особливо Львова, який став джерелом натхнення для багатьох його пісень і де він, крім того, відзняв деякі зі своїх відео кліпів.

Він грає у своєму власному стилі інді-року з великим впливом та включенням таких стилів як гранж, кантрі, фолк, що роблять його пісні оригінальними та визначають їх як Альтернативні, хоч він би і не хотів підпадати під жодну категорію. На його думку, артист не може визначати, якого жанру буде його твір, оскільки це - містичний та оригінальний процес, незалежно від його волі. У будь-якому разі, ми можемо сказати, що він створює атмосферу, яка огортає слухача почуває у свій приємний полон.

Тексти його пісень, що сповнені поезією, та його унікальний тембр голосу уможливили їхню трансляцію на багатьох національних радіостанціях, а також потрапляння в список Італійського Хіт-параду, часто на перші місця серед 10 топових пісень. Зокрема, Андреа з його синглом «Purple Could» займає перше місце у 7-му Міжнародному Італійському радіо Хіт-параді. Крім того, його пісні лунають кожного дня в ефірі 60-70 італійських та світових радіостанцій, де кожних 2-3 місяці він пропонує свій новий сингл.

Анархічно та буквально його пісні говорять про стани розуму, внутрішні подорожі, про випробуване або ніколи не розпочате кохання, візії, страх та надії, вони переймаються самотністю відлюдників, тих людей, які були знедолені життям.
Його роботи намагаються проаналізувати темну сторону, яка схована всередині нас, та попри те, що його музика переважно мрійлива і душевна, вона не втрачає зв’язок із реальністю, а навпаки – він зачіпає соціальні теми, і багато його пісень є свого роду гімнами покоління. Вони звертаються до всіх тих людей, які мріють про інший світ і які шукають іншого та чистішого місця у суспільстві.