Що то за «Йо!» у Гудаків, кожен визначиться самостійно, коли прослухає альбом

Категорія: Новини
look Що то за «Йо!» у Гудаків, кожен визначиться самостійно, коли прослухає альбом — UA MUSIC | Енциклопедія української музики3632
hudaki_3-03 Що то за «Йо!» у Гудаків, кожен визначиться самостійно, коли прослухає альбом — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

3 березня, у культовому клубі Closer, що на Нижньоюрківській, 31, о 20:00 розпочнеться презентація нового альбому колективу Hudaki Village Band, який отримав назву «Yo!»

Що то за «Йо!» у Гудаків, кожен визначиться самостійно, коли прослухає альбом (ми слухали – справді йо!), але концерт-презентація – це унікальна подія, пропускати яку не варто, якщо ви ціните справжній драйв та чисті енергії. «Гудаки» – колектив відвертий та щирий, вони не цураються залучати до спільного танцю та співу глядачів, а якість звучання для них найважливіша у світі річ. Тому кожний концерт «Гудаків» – подія святкова та унікальна.

Хочемо додати трохи прямої мови від Юргена Крефтнера (лідер Hudaki Village Band), ці слова є відповіддю на запитання Олега «Моха» Гнатіва: «Існує твердження: зараз, мовляв, не час для пісень. Що ти про це думаєш?»

Юрген Крефтнер: Це, звичайно, дурниця. Людина живе далі. Навіть у траншеях на Донбасі наші люди можуть час від часу використовувати музику, вони іноді і самі співають. Особливо у важкі часи ми бачимо свою роль у тому, щоб допомогти людям не втратити свою людяність та впевненість у собі. Інакше з самого початку ми били б один одного.

Це досить відрізняється від того, як деякі люди у найгірші дні Майдану зовсім поруч ходили на дискотеки.

А ось трохи вражень від людей, що розуміються на музиці в цілому та на музиці етнічній зокрема:

«Справжні українські та європейські зірки сучасного фолку створили новий альбом! Він називається «Йо»! Варто слухати! Смачно як сир з карпатських полонин та червоне вино. ЙО!!!»

Сергій Фоменко (Фома, Мандри)

«Збираюся піти на концерт. Туди приїдуть знайомі закарпатські музиканти. Гудаки вони звуться. І будуть презентувати свій новенький альбом. Не певний, що багато людей про них чули. Грають вони інструментальну музику свого регіону, а співають так, що проймає до кісток. Проект, можна сказати, має іноземні інвестиції, бо курирує банду австрійський музикант Юрген. Можливо тому, вони не паразитують на своєму фольклорі, а постійно самовдосконалюються і відкривають нові горизонти звучання та існування в музичному просторі. Тому залучили до цієї справи гуру автентичного співу, через котру свого часу пройшов увесь ДАХ, Ганну Охрімчук. Послухав новенький альбом і отримав хмару насолоджень. Коротше кажучи, раджу.»

Марко Галаневич (ДахаБраха)

«Дуже гарна етніка. На западенщині такого багато. Приємно , що цим зацікавились тут. «Тут» - це в Києві...нарешті люди роздупляються, хто вони... Знаєш, в них є якась щирість і життєва правда... чого нам всім бракує. І правильний драйв.»

Ігор Закус  (джазмен, без перебільшень кращий український бас-гітарист)

«Гудаки сейчас, наверное, самый лучший коллектив, исполняющий свою музыку с большим задором, и воодушевляющий, наверное любого слушателя. Эта музыка не оставляет никого равнодушным. Молодцы!!!»

Алік Копит (Amsterdam Klezmer Band)