Фолькнери презентують нову пісню «Воробчики»

Категорія: Новини
look Фолькнери презентують нову пісню «Воробчики» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики4371
folknery Фолькнери презентують нову пісню «Воробчики» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Весна прийшла - «Воробчики» від Фолькнерів прилетіли!

Представляємо всесвіту новий заряд вібрацій та енергії від гурту, що поєднує космос автентичної пісні з дикими ритмами. Колись давно, в одній зі своїх етно-експедицій по Україні, Фолькнери заїхали в місто Надвірна і там хлопець Андрій наспівав їм цю пісню. Вона довго лишалась неторканою. Аж поки у музикантів не з’явився інструмент з Японії. Саме японський тайшо-кото й надихнув дует надати нового життя давній гуцульській пісні.

Фолькнери вже давно полюють за автентичними текстами - то їх справді надихає на творчість. А потім вони те все міксують з урбан-вібраціями і виходить такий драйвовий соус, який ми маємо цього разу у новій композиції. Пісня «Воробчики» - третій сингл з майбутнього альбому Фолькнерів. Музиканти кажуть, що альбом вже майже дописаний і от-от вилетить у світ.

А кілька місяців раніше світ побачили два перші сингли з майбутнього альбому Фолькнерів. Пісні «Сальвія» та «Іванко» можна прослухати на soundcloud.com

Довідка:

Фолькнери – гурт, що шукає нові форми звучання та обожнює поєднувати музику світу зі звуками, записаними протягом останніх трьох років під час велоподорожі з України до Австралії. Музика Фолькнерів – це «космічний дикий ліс з відьомським присмаком», це внутрішні відчуття учасників гурту, це їх свобода.

Фолькнери – це ще й проект «Двоколісні хроніки» – велосипедом навколо світу! Крейзі-мрійники та музиканти, що прагнуть свободи у всьому. Ті, хто не боїться кинути все й поїхати на зустріч до мрії на велосипедах через півсвіту – подивитись, як скачуть кенгуру.

Гурт заснований у 2009 році подружжям Ярини Квітки та Володимира Муляра. Музиканти вже виступали у 17 країнах світу, зокрема у Великій Британії, Австралії, Швеції, Литві, Польщі, Грузії, Індонезії, Малайзії та ін. Для Фолькнерів не важливо, де грати свою музику – часом це бували й домашні виступи, як наприклад в Ірані, або ж вуличні виступи в Індії, Непалі, Австрії чи Словенії.