Гурт ATMASFERA презентує в Києві нову музичну програму та проведе йога-день

Категорія: Новини
look Гурт ATMASFERA презентує в Києві нову музичну програму та проведе йога-день — UA MUSIC | Енциклопедія української музики3995
ATMASFERA_ Гурт ATMASFERA презентує в Києві нову музичну програму та проведе йога-день — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

20 квітня в рамках туру мультиінструментальний український гурт ATMASFERA, що творить музику в стилі indie-yoga music, зіграє в Києві великий сольний концерт та проведе йога-день. На концерті буде вперше презентовано нову музичну програму «На глибині».
Музиканти пропонують поринути в атмосферу стародавніх мантр за допомогою більше ніж 16ти інструментів світу, а також познайомити слухачів з особливостями музичного стилю yoga & indie music. Концерт відбудеться 20 квітня в клубі MonteRay, (вул. Прорізна 8) о 20:00.

«Всі ми пливемо в метушні щоденних турбот і часто відчуваємо втому, напругу і стрес. Кожен день нам необхідно натхнення для подолання багатьох перешкод, воно потрібне нам, як повітря. Нова медитативна програма «На глибині» – це освіжаючий потік натхнення для кожного. Ви зможете розслабитись у потоці чарівних зцілюючих звуків мантр. Бути на глибині – ось секрет гармонії з самим собою», - розповідає про нову програму гуртATMASFERA.

Окрім концерту, колектив в Києві також проведе ATMASFERA ЙОГА-ДЕНЬ. Це свого роду музичний йога-фестиваль, захід, якому в Україні не має аналогів. На відвідувачів чекає близько 10 годин спілкування і насиченої програми з музикантами. Це унікальна можливість відвідати заняття з хатха-йоги від гітариста ATMASFERA Дениса Білодіда, порелаксувати під мантри з басгітаритом Джанандарна, попрактикувати медитацію під чарівні голоси Ямуни і Калінді, побарабанити на майстер-класі драмера Тимура Гогітідзе, спробувати приготувати вегетаріанську їжу на майстер-класі і звичайно, послухати Mantra Diving та екслюзивні пісні з нової програми «На глибині».
За словами організаторів, ATMASFERA ЙОГА-ДЕНЬ може відвідати кожен бажаючий, навіть якщо ви вперше чуєте про медитацію та йогу. Захід відбудеться 22 квітня з 10:00 в Attic Space.

Колектив ATMASFERA унікальний в своєму жанрі. В своїй музиці вони поєднують інструменти з усього світу, етнічні мотиви з сучасним звучанням, а мова більшості пісень – це санскрит та тексти древніх мантр. Творчість гурту зосереджена навколо внутрішнього світу людини, її глибинних переживань та почуттів. Всі учасники гурту практикують здоровий спосіб життя, вегетаріанство та йогу, і через свою музику пропагують таку свідомість серед своїх слухачів. Кожен концерт колективу – це зона вільна від нікотину, алкоголю та наркотиків.

Після київського концерту ATMASFERA зіграє нову програму та проведе йога-дні в Запоріжжі (28-29 квітня), Одесі (5-6 травня) та Львові.

Взимку 2018 року гурт отримав престижну американську премію RoundGlass Music Awards 2018 в номінації «Гурт року». Останній часом гурт можна частіше почути на закордонних концертних майданчиках, ніж в Україні. Колектив з концертами відвідав Англію, Німеччину, Норвегію, Швецію, Данію, Бельгію, Монако, Чехію, Словакію. Литву, Словенію, Польшу, Індонезію та Казахстан

Презентація нової програми ATMASFERA «На глибині» в Києві

20 квітня, 20:00

Клуб Monteray Live Stage, вул. Прорізна, 8

Квитки на Concert.ua https://goo.gl/XeUhSq

ATMASFERA ЙОГА-ДЕНЬ в Києві

22 квітня, з 10:00

Attic Space, б-р Тараса Шевченка, 36а

Детальніше: https://goo.gl/xrzc2t