14-річна Киянка заради крутого відео подолала 4-000 км

Категорія: Новини
look 14-річна Киянка заради крутого відео подолала 4-000 км — UA MUSIC | Енциклопедія української музики4671
news_uamusic 14-річна Киянка заради крутого відео подолала 4-000 км — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Сьогодні соцмережі - це важлива складова кожної активної і сучасної людини, а особливо сердь молоді. Чого не зробиш заради красивих кадрів, унікального відео, які в майбутньому наберуть сотні, а то й тисячі лайків. Але іноді потрібно докласти ще й не малі зусилля для цього, що і зробила юна киянка Anna PETRAsh, подолавши 4 000 кілометрів заради красивих і унікальних кадрів для створення своєї нової відео-роботи на пісню «Колібрі».
Для гарних кадрів юній співачці і знімальній команді доводилося підніматися о 4 ранку на протязі декількох днів, долати круті скелясті гори і мокнути в хвилях Атлантичного океану, де вода не перевищує + 12 ° С.

"Я давно хотіла побувати в Португалії і коли режисер запропонував саме там зняти кліп, я взагалі не роздумуючи погодилися. Не скажу, що було легко, скажу, що було шалено красиво, іноді дуже небезпечно і виснажливо. Підіймаючись на круті скелі вся група несла з собою багато інвентарю і техніки, це були цілі альпіністські походи, де були і небезпечні моменти, був і дуже страшний момент, коли помічник оператора обвішаний з голови до ніг технікою оступився і зірвавшись завис на мотузці. Але те, що вийшло - було того варте. Так що сподіваюся, всім сподобається і звичайно ж відео збере свої заповітні перегляди ", - коментує вихід своєї роботи Anna Petrash.

Anna PETRAsh - українська юна співачка, актриса і блогер, виконує пісні українською та англійською мовами, які з успіхом ротуються на топ-радіо станціях країни і входять в рейтинг найбільш ротованих пісень України.
Обов'язково подивіться відео-роботу "Колібрі", може, вона вас надихне на подорож по Португалії, адже така природа і захоплюючі види не зможуть вас залишити байдужими.