Файне місто - День другий!

Категорія: Новини
look Файне місто - День другий! — UA MUSIC | Енциклопедія української музики4399
safe_image_1 Файне місто - День другий! — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Другий день фестивалю пройшов дуже спекотно, температура не спадає от уже другий день і залишається лише ховатись в тіньку і очікувати, коли на сцену з'являться перші артисти.

На відміну від першого дня, у безкоштовному наметовому з'явилось більше води в душі і тепер його можна прийняти без проблем.

Команда UA MUSIC побували на відкриті чорної сцени другого дня, яку відкривали гурт, що переміг у конкурсному відбору, гурт - Брудні.

Цей день особливо відзначився важкою музикою з дарк сцени, а саме такими гуртами, як Septa, 1914 (гурт, який задає атмосферу Першої світової війни), Rage та дуже популярні у світі гурт Caliban. На чорній сцені сьогодні був справді чорний день.

Стосовно головної сцени, то можемо відзначити український гурт Epolets, який прийшло послухати багато людей, та відірватись на повну і можемо запевнити, що це справді було драйвово.

Одразу після Epolets на сцені з'явився російський гурт Элизиум, які настільки люблять українську публіку, що записали кілька своїх пісень українською. Спека із драйвом у крові, шаленими танцями, слемом та пилом витягують усі сили, але це того варте.

Слідом за Элизиум, свою музику виконував гурт Друга Ріка, послухати який прийшло просто неймовірна кількість людей, майже уся територія, відведена під головну сцену була заповнена.

Коли температура повітря спала, спека не зменшилась, адже на сцені з'явились хедлайнери фестивалю, всесвітньо відомий гурт Poets of the Fall.

День закінчився невеличкими опадами і хмарами, що спасло усіх відвідувачів фестивалю і дало змогу довше поспати ранком, адже коли є сонце, то якою б ти не був совою, але ти прокидаєшся о 7-8 ранку від неймовірної спеки.

До зустрічі! Вже зовсім скоро очікуйте враження від третього фестивального дня, від команди UA MUSIC.