Ми їдемо на Файне Місто 2018, ти з нами?

Категорія: Новини
look Ми їдемо на Файне Місто 2018, ти з нами? — UA MUSIC | Енциклопедія української музики4389
20-22-lipnya-festival-fayne-misto-cover Ми їдемо на Файне Місто 2018, ти з нами? — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Ми їдемо на Файне Місто 2018, ти з нами?

Дорогі друзі, усім привіт від Валентина. Ви в курсі, що до одного із головних фестивалів країни „Файне місто” залишилось ще 8 днів? Я хотів би вам про це нагадати, адже завтра відбудеться збільшення вартості вхідного квитка, тому радимо вам не чекати і брати квиток вже якщо ви цього не зробили.

Також як людина, яка вже відвідала ФМ 3 рази хочу вас переконати у тому чому потрібно брати абонемент у платне наметове, адже з платним наметовим така ситуація, що тут як повезе. Якщо брати до прикладу ФМ 2015-2016 то цілком можна було жити у безкоштовному наметовому, адже фестиваль знаходився біля села, де можна було дешево і смачно поїсти, зарядити девайси, прийняти душ, або ж винайняти недорого кімнату і не тягати з собою палатку й інше спорядження. І попри те, що я мешкав у 2016-2017 році в платному я цілком міг вижити б і у безкоштовному, тому, коли я їхав на ФМ 2017 я навіть не думав і не купував абонементу, але цього року жити в безкоштовному я вже не хочу.

Оскільки села збоку немає, то й харчуватись за безцінь не вийде, потрібно або готувати самому (якщо є компанія), харчуватись на території, або ж їздити у місто. Чому я казав, що з наметовим така ситуація, що тут як повезе? Кажу я так тому, що якщо протягом фестивалю буде спекотно, то душ вам буде просто необхідний, а кожного разу платити за душ вийде в ту ж ціну, що й ціна наметового, тільки в наметовому в добавок будуть ще й дрова, охорона території й вода.

Цього року на фестивалі дуже різноманітний лайн-ап, одних він тішить, інших засмучує, а я завжди радий, адже головне з ким проводити час, а лайн-апом я задоволений, адже цього року вдалось запросити гурт Порнофільми (і хоч це вже будуть мої 5-ті відвідини їх концерту, та кожен раз, як перший), вперше буде можливість почути The Rasmus, яких слухаю ще з дитинства.

Також чекаю виступу такий гуртів, як:

Воплі Відоплясова

ONUKA

DOPE

АННА

Карна

The GITAS

Також цього року організатори підготували для відвідувачів багато сюрпризів, одним із них стане паспорт Файної Людини. Що він дає? За його наявності кожен може легалізувати свій сімейний стан незалежно від раси, віросповідання, статі, освіти та кольору волосся у місцевому РАЦСі.

Також на паспорті буде зазначена вся необхідна та корисна інформація для відпочинку на Файному Місті: розклад виступу артистів, розміщення всіх вулиць та районів фестивалю, інформацію про розваги, конкурси, свята Файного Міста, цікавий квест, пройшовши який відвідувачі отримають приємний бонус від фестивалю та ще багато інших приємностей та цікавинок.

Своя Конституція і закони

Головний законодавчий орган – це Міністерство Файних Справ. Тут визначатимуться закони

та правила, за якими житиме Місто Вільних Людей.  Всі Файні Люди, які заходять до Міністерства, стають Файними Міністрами. А щоб вирішення справ не стало рутиною, на території Міністерства працюватиме Трибют Сцена.

Єдиним законом, що залишатиметься незмінним на Території Вільних Людей – це Конституція Файного Міста (правила перебування на фестивалі), за дотриманням якої буде слідкувати Патруль Файного Настрою.

Кожен мешканець може вносити свої ідеї, побажання та зауваження щодо організації міста. Для цього треба звернутися у міську Ратушу – головний виконавчий орган в центрі фестивалю, звідки здійснюється управління. До кожної поради та рішення міська Ратуша буде прислухатися та реалізовувати гарні ідеї для покращення якості життя у місті.

Загалом, я думаю ви і так прекрасно самі все розумієте, якщо ви це читаєте. Не баріться, щоб потім не жаліти!!! До зустрічі на ФМ 2018!!!

Квитки можна придбати тут: https://concert.ua/uk/booking/faine-misto