Олег Винник привітав Україну "Вишиванкою"

Категорія: Новини
look Олег Винник привітав Україну "Вишиванкою" — UA MUSIC | Енциклопедія української музики787
oleg_vynnyk_vyshyvanka Олег Винник привітав Україну "Вишиванкою" — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

"Одягни вишиванку, країно моя!" - співає Олег Винник у новій пісні, яку презентує напередодні національного свята і у День Українського Прапора.

Як розповів Олег Винник, на створення україномовного синглу «Вишиванка» йойго надихнули... земляки! Варто зазначити, що автор слів та музики "Вишиванки", як завжди, сам Олег.

- Я щасливий презентувати свою «Вишиванку» напередодні святкування Дня Незалежності України. Пишаюся тим, що народився і виріс на цій землі.

Безмежно люблю нашу країну, ціную працю наших людей і дякую Богові за те, що Він дає мені такі пісні. Це так круто співати про свою Батьківщину, своїх земляків, сімейні цінності, українські традиції та колорит, - зізнається співак.

За кілька днів до презентації нової композиції Винник запропонував українцям взяти участь у флешмобі. Жителі різних куточків країни об'єдналися, викладаючи на своїх сторінках в соцмережах фото у вишиванках з хештегами #ov #вишиванка та #незалежність.

Нагадаємо, прем'єра «Вишиванки» вперше відбулася на сцені концертного шоу телеканалу «Україна», присвяченого Дню Незалежності держави. 35 тисяч глядачів буквально з перших секунд підхопили слова і мелодію. Після чого артист і його шанувальники відзначили, що у пісні є всі шанси за короткий час стати національним хітом.