RIYA|РІЯ презентує дебютний альбом «ЕійфоRIYA»

Категорія: Новини
look RIYA|РІЯ презентує дебютний альбом «ЕійфоRIYA» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики1185
Riya_FB1200 RIYA|РІЯ презентує дебютний альбом «ЕійфоRIYA» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Ми раді повідомити, що 17 вересня святкуємо одразу дві події - Презентація дебютного альбому співачки RIYA та її ж День народження!

Місце проведення Caribbean Club. Початок о 20:00

Із задоволенням запрошуємо всіх бажаючих на цю славетну подію!

RIYA – це новий подих сучасної української сцени! Меломани і ЗМІ називають її найромантичнішою співачкою. RIYA яскраво вирізняється своїм незвичайним тембром, котрий неможливо сплутати з жодним іншим. Разом з цим, Riya захоплює надзвичайно чуттєвим образом і музикою, зітканою зі смислових текстів і тембральних модуляцій.

За один рік співпраці з продюсерами Віталієм Пастухом та Віталієм Ставнічуком було презентовано чотири відео-роботи ("Не боюсь", #ЛовиКайф, "Щастя", “Полюси”), відбулися прем'єри радіо-синглів.

Співпраця з відомим DJ JEDY дозволила успішно презентувати спільноті декілька реміксів (Не боюсь, Обіцяй), які стали хітами радіо-ротацій! Цього літа співачка брала участь у декількох великих фестивалях: Відео Жара 2018, ZAGATA FESTIVAL 2018, Фестиваль Повітряних Куль, Via Carpatia.

Пісня "ПОЛЮСИ", яку артистка презентувала в липні 2018 року, дуже швидко полонила серця українців та потрапила на всі основні радіо-чарти країни!