Сингл Кратери від Юра Самовілов. Гуртом

Категорія: Новини
look Сингл Кратери від Юра Самовілов. Гуртом — UA MUSIC | Енциклопедія української музики3020
samovilov Сингл Кратери від Юра Самовілов. Гуртом — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

До уваги презентація першого синглу у новому складі Юра Самовілов. Гуртом - Кратери.

Наразі це тріо, до складу якого входять Кирило Чихрадзе (клавішні), Антон Літвінов (ударні/перкусія/дудук), Юра Самовілов (гітара/голос). Гурт працює над записом альбому на студії REVET SOUND під керівництвом Сергія Любинського.

Юра Самовілов – музикант, автор і виконавець власних пісень з міста Донецьк. Почав творчий шлях у 2013 році. Перший виступ відбувся 15 січня 2014-го у культовому донецькому клубі "Gung'Ю'бazz Bar". Зараз живе та працює у Києві.

Широко розголосу його творчість набула завдяки синглу «Гармати», який отримав підтримку багатьох радіостанцій і був охрещений ЗМІ, як «антивоєнний». Сам автор наголошує на більш філософському трактуванні змісту пісні.

Зимою 2016-го було презентовано першу відео роботу на пісню «Напевно». Знімальний процес очолив відомий вітчизняний кліпмейкер Віктор Придувалов, який зараз виступає в ролі креативного радника проекту.

За запрошенням Василя Прозорова (кол. ТОЛ), виступив на підтримку дебютного альбому його нового проекту «ПНД». Влітку 2017 року став фіналістом «Ukrainian Song Project» і взяв участь у концерті, який відбувся на «Арені Львів».

Наприкінці 2017-го Юра представив перший акустичний міні альбом "Маленька квітка", до роботи над яким долучились знані київські музиканти, зокрема клавішник і трубач гурту "ТНМК" Олександр Шиманський. Навесні 2018-го вийшов кліп на пісню "Каное", режисером якого знову виступив Придувалов.

Після виходу альбому склад колективу було розширено. До Юри приєдналися Кирило Чихрадзе (клавішні) та Антон Літвінов (перкусія). Зараз вони разом працюють над новим звучанням і матеріалом.