Дебютна пісня та кліп від TREMTYSH - "Надихаєш"

Категорія: Новини
look Дебютна пісня та кліп від TREMTYSH - "Надихаєш" — UA MUSIC | Енциклопедія української музики2258
tremtysh Дебютна пісня та кліп від TREMTYSH - "Надихаєш" — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

TREMTYSH” – музичний проект, котрий був заснований в січні 2019-го року в Києві музикантом, автором Дмитром Поліщуком. Напрямки, котрі притаманні музиці «TREMTYSH» - Електропоп, Інді, Поп, Тріп-Хоп. Соліст проекту Дмитро в період з 2013-2017рр. був лідером столичного рок-гурту KRICHUSS, і після розформування гурту зайнявся подальшими пошуками себе в творчості. Свою діяльність проект “TREMTYSH” розпочав з синглу «Надихаєш», на котрий також було знято кліп. Трек записувався під керівництвом Мілоша Єліча – відомого в межах України та світу саундпродюсера, клавішника легендарного українського гурту «Океану Ельзи».

Дебютною роботою проекту є сингл «Надихаєш, на котрий одразу ж було відзнято кліп. Вже за кілька днів відео робота набрала більше 4-х тисяч переглядів на офіційному каналі виконавця.

Історія кліпу розповідає глядачеві про три складові:

Паралельні історії натхнення

Головна героїня кліпу своєю чарівністю випромінює тепло, а також розповідає історію про власну гармонію зі світом, що постає світлим і по-справжньому прекрасним. В той самий час розповідь з вуст головного героя контрастує своєю приреченістю з першою: він, наче у конвульсіях, шукає вихід з цього пригніченого стану, котрий є відображенням міста, єдине світло в якому – штучні вогні вуличних ліхтарів, вікон чужих квартир, проїжджаючих повз машин. Це місто, де вирує життя, але воно оминає головного героя стороною, уникає його і лишає сам-на-сам із власними переживаннями. І чи знайдеться вихід з тієї «безодні»? «Бути натхненним кимось може справді окрилювати, підіймати до самого неба, а то і вище, але іноді кінцевий результат цього ж натхнення – розбитість, до ріжучих, дрібних уламків. » - ділиться емоціями автор і виконавець проекту “TREMTYSH” (Дмитро Поліщук)

Люди

Також велике значення в кліпі відіграють люди, котрі завжди були, є і будуть причиною натхнення. «Кожна людина красива по-своєму. Часом, під відповідний настрій люблю спостерігати за ними. Я дуже задоволений, що в роботі ми змогли показати звичайних, пересічних людей різного віку, таких гарних і непідробно щирих. Тільки уявіть, для когось - кожна з тих людей це істинний ковток повітря, без котрого існування втрачає будь який сенс» - розмірковує соліст.

Погляд

«Дивовижне явище, котре я не можу ніяк пояснити - коли один лише погляд іноді врізається в пам’ять, навіть якщо то мало знайома, чи взагалі незнайома людина. Погляд, в котрому я бачу біль, радість, сум, байдужість, погляд, котрий може наче струмом пронизувати тіло, нехай я його побачив раз в житті, і всього на кілька секунд. Один з таких випадків в житті і став причиною появи треку, щоправда, той погляд тоді затримався на тривалий час в моїй реальності. Саме тому, ми вирішили зробити акцент на поглядах, таких різних, але таких знайомих!» - зізнається виконавець “TREMTYSH”.

«Кліп, як і сам трек – по спражньому надихає, і я впевнений, людям ця робота припаде до душі. Особисто мені – дуже подобається.» - поділився думками Мілош Єліч.

Сам сингл «Надихаєш» від має свою, унікальну історію створення, котра була і тернистою, і по-справжньому трепетною, адже ідея самого треку народилася ще 6 років тому.
Все розпочалось з дзвінка Мілоша Єліча (клавішник, аранжувальник «Океану Ельзи») до Дмитра Поліщука (виконавець, автор проекту «TREMTYSH») з метою співпраці, адже до того учасник «Океанів» мав нагоду познайомитись з демо-записами майбутнього виконавця “TREMTYSH”.

Після зустрічі музикантів в стінах студії «Boutique 888» розпочався процес створення самої пісні, і з усіма професійними нюансами це зайняло близько 2-х місяців. Не обмежуючи себе в стилях, музичних рамках, політ фантазії нарешті привів до фінальної версії.

«З музикантами такого рівня працювати мені ще не доводилось до цього. Це було дійсно круто! Просто маса безцінного для мене досвіду і я щасливий, що мені випала нагода зробити саме цей трек з Мілошем!» - ділиться враженнями Дмитро.

«Ми писали трек на одному диханні, зійшлися думками, як саме він має звучати, і досить швидко його зробили. Діма – дуже цікавий і як особистість, і як музикант. Надзвичайно талановитий і цілеспрямований, і поєднання саме цього є ключовим у становленні музиканта. Я з задоволенням продовжу роботу з проектом “TREMTYSH” і, впевнений, разом ми зможемо зробити цікавий, якісний і, загалом, крутий альбом!» - коментує Мілош Єліч, музикант, клавішник культового українського гурту «Океан Ельзи».