ТНМК представили відео на пісню «Мiй демон»

Категорія: Новини
look ТНМК представили відео на пісню «Мiй демон» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики7445
TNMK ТНМК представили відео на пісню «Мiй демон» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

З кожним новим релізом концепція нового альбому ТНМК під назвою «7» розкривається все повніше. Що якщо «7» - це не тільки улюблене число музикантів, і навіть не кількість пісень на альбомі, а перелік головних гріхів людини? Вільною фантазією на цю тему стало свіже провокаційне відео ТНМК, зняте майстром сюжетних кліпів Дімою Маніфестом.

«Мiй демон» продовжує тему боротьби світлих і темних сил (ангелів і демонів), розкриту в попередньому відео групи на пісню «Янголи». На зміну стильним образам концептуального інді-фешн приходить комедія моралі, розіграна в розкішних інтер'єрах якоїсь церкви.

У головній ролі - талановитий актор Анатолій Пашинін. Він грає священика, якого прямо на службі відвідують дивні видіння: то чи флешбеки з минулого, чи то флешфорварди. Азартні ігри, алкоголь, наркотики, секс і рок-н-рол. Біблія не дає відповідей. Всередині - порожні сторінки. Самі учасники ТНМК, сидячи в залі, вторять сюжету: «Нема куди подітися від всього цього чоловіку. Порахуйте кризи будь-якого віку». Глядача чекає вельми несподівана розв'язка. В якомусь сенсі навіть хеппі-енд.

 «Знаю, що в мені є все. Як і в кожному з нас. Іноді це не просто контролювати, але, як кажуть в тій притчі - завжди перемагає той вовк, якого годуєш», - зазначає Фагот.

«Тут могла б бути цитата про добро і зло, але її не буде, адже все сказано в тексті пісні», - каже Fozzey. Навчений життєвим досвідом іронічний хіп-хоп хіт «Мiй демон» ще взимку багато хто називав головним потенційним хітом альбому «7». З виходом кліпу потенціал синглу розкривається в повній мірі!

Важливо відзначити, що Анатолій Пашинін знявся в кліпі безкоштовно. Свій гонорар він попросив направити на лікування ветерана АТО, Народного героя України Назара Опришко, також відомого як Друг Бористень.

Альбом ТНМК «7» вийшов в листопаді 2018 року. У реліз увійшли вже відомі сингли «Рiздво рок-н-рол» і «Друга Новина» - саундтрек до фільму «Бобот і енергія Всесвіту». Крім того, нещодавно ТНМК стали учасниками YouTube-шоу «Зэ Интервьюер».