Суперiнтроверт – вийшов дебютний альбом гурту [О]

Категорія: Новини
look Суперiнтроверт – вийшов дебютний альбом гурту [О] — UA MUSIC | Енциклопедія української музики863
o Суперiнтроверт – вийшов дебютний альбом гурту [О] — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

The Future is Now. Те майбутнє, в якому ось уже кілька релізів живе гурт [О] сьогодні, нарешті, стало для всіх справжнім. Дивовижні, незвичайні, екстраординарні. [О] презентують перший повноформатний альбом. Суперiнтроверт.

З передісторії – помітний дебютний ЕР «Самий Сок» (2017) із хітом «Мушечки» і не менш яскравий сиквел – міні-альбом «Роби Любов» (2018). Підтримка лейблу Masterskaya, спеціальний приз від Jägermeister Music Awards і пильна увага музичних гурманів. У таких сміливих пропорціях клубну електроніку, складні гармонії і повітряний поп не змішував ще ніхто.

«Суперiнтроверт» – важлива точка відліку. Цільне, концептуальне висловлювання. Альбом, з яким ми, нарешті, дізнаємося, хто така Оля Чернишова? Дізнаємося, про що вона думає і що хоче всім нам сказати. Альбом розкривається цілими ярусами нових смислів. Любов, стосунки, гармонія, духовний пошук, самотність, прийняття себе, покликання, сенс життя.

«Це великий шлях і головна нагорода на цьому шляху – це зростаюча здатність висловитися якомога ширше. Творчість – прекрасний спосіб жити і бути собою. Я відчуваю величезну подяку до людей, які написали книги, музику, картини; зняли фільми і в цілому поділилися з нами своїм унікальним досвідом. Їх твори, їх ідеї багато разів міняли моє життя на краще.

Ці пісні – історії з мого життя останніх півтора років», – каже Оля.

«Суперiнтроверт» розкриває [О] в іншому амплуа. Цей альбом дає групі новий масштаб. Він влаштований складніше колишніх робіт. Це виважений, чесний запис, в якому Оля, Саша та Єгор, нарешті, до кінця стають самі собою. Їм весело там, де весело. Боляче і сумно там, де немає сенсу це ховати або приховувати.

[О] не шукають компромісів з танцювальними чартами. Музика звивається, ламає лад, змінює характер і фарби. Від пекучих шаманських ритмів і радісної строкатої індітроніки до відчуженості coldwave чи діджитал соулу з ледь вловимими вітаннями Френку Оушену, Solange і Жанель Моне. Від важкої ходи індастріал-сінті ( «PLAYBOY») до витонченого бароко-попу ( «Колискова»).

На додаток до альбому [О] випустили документальний міні-фільм, знятий всередині простору Masterskaya.

Разом з релізом альбому [О] анонсували перший сольний концерт. Він відбудеться 17 травня в клубі ATLAS. Обіцяють програму з нових пісень і вже добре знайомі роботи – «Хто Я», «Машина», «Пікачу» та ін. А також віжуал-арт від Zhi Zhi Zhignaviche.