Головний актор «Давай танцюй» презентував ліричний трек за мотивами фільму

Категорія: Новини
look Головний актор «Давай танцюй» презентував ліричний трек за мотивами фільму — UA MUSIC | Енциклопедія української музики7384
rekonvald Головний актор «Давай танцюй» презентував ліричний трек за мотивами фільму — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

18 квітня в кінотеатрі Boomer відбулася прем'єра кліпу і треку «По барабану», українського співака і головного актора танцювального екшену «Давай танцюй» Дениса Реконвальда.

Прем'єра пройшла на широкому екрані в оточенні шанувальників співака, які прийшли разом з Денисом на вечірній перегляд фільму з його участю, перед показом якого і змогли в числі перших побачити відео-роботу.

Як розповідає Денис, сам трек був написаний ще до виходу фільму «Давай танцюй», спільно з Микитою Кисельовим, автором безлічі хітів для топ-артистів країни, таких як Світлана Лобода, співачка Alyosha та інші.

У кліп увійшли найлірічніші і зворушливі кадри фільму, пов'язані з почуттями головного героя - Микити, якого і зіграв Денис: «Пісня була написана після того, як я побачив чорновий монтаж фільму. І було прийнято рішення зробити пост-саундтрек заснований на любовній лінії фільму. За основу тексту і самого стану відповідає фінальна сцена фільму і почуття мого героя, які я пережив разом з ним. А сама пісня звичайно ж про кохання!»

А фільм «Давай танцюй» можна встигнути подивитися до 24 квітня у всіх кінотеатрах країни.