Тривожна і радісна музика весни від Проект «Артерія» звучатиме в Києві!

Категорія: Новини
look Тривожна і радісна музика весни від Проект «Артерія» звучатиме в Києві!  — UA MUSIC | Енциклопедія української музики776
FB_IMG_1557835881786 Тривожна і радісна музика весни від Проект «Артерія» звучатиме в Києві!  — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Вперше з "живим" складом і новими піснями - 18 травня о 20.00 в Бар Pirogъ на Володимирській 11.

Ідея спільного музично-літературного проекту "ARTERIA" народилася під час волонтерських поїздок на виступи в зону АТО та об’єднала відомого київського поета, телеведучого і спортивного коментатора Дмитра Лазуткіна, харківського композитора, виконавця та блогера Бориса Севастьянова, а також відомого композитора і за сумісництвом автора кількох пісень, які було використано в межах проекту — Сергія Леонтьєва.

Цей проект — сміливе поєднання поезії з музикою, яке не обмежується лише читаннями, мелодекламаціями та піснями. Це завжди потужний енергетичний вибух емоцій. "ARTЕРІЯ" не має чітких тематичних рамок і саме тому вирізняється своєю драйвовістю, поєднанням потужної музики з оригінальними текстами та експресивною манерою виконання.

Влітку 2017-го року проект "ARTЕРІЯ" був успішно представлений на кількох українських фестивалях, зокрема «Гайдафест», «Дорога на Схід», «Шіді Ріді Fest» та «Кропивницький 2017», «Lуtavrу». Пісні "Сукня", "Забувай", "Мов трава" неодноразово лунали в ефірі мережевих і регіональних радіостанцій.