Український поп-дует Brosko представляє дебютний міні-альбом «Хочу»

Категорія: Новини
look Український поп-дует Brosko представляє дебютний міні-альбом «Хочу» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики3244
Brosko Український поп-дует Brosko представляє дебютний міні-альбом «Хочу» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Усередині - чотири стильних поп-номера, сяючих неоновим лоском сінтвейва і романтичною електронікою 80х.

«Створення якісної поп-музики - одна з найскладніших завдань для будь-якого музиканта», - каже фронтмен BROSKO Стас Маліков.

Відомий в музичних колах PR-менеджер з агентства “Много Воды” не приховує свого хвилювання перед стартом власної музичної кар'єри. Після роботи з десятками українських артистів, Стас зізнається, що зараз, нарешті, готовий втілити свою давню мрію. «Це відправна точка, після якої мене вже не зупинити! Я завжди був тісно пов'язаний з музикою і театром. Починаючи з дитячих постановок для батьків, через шкільні концерти, першу рок-групу і роботу в музичній індустрії, я прийшов до запуску свого проекту».

За саунд в BROSKO відповідає бітмейкер і продюсер Михайло Гайдай, так само відомий як соул / хіп-хоп виконавець “Миша”. Його дебютний альбом «Мишtape # 1» в минулому році позитивно відзначили багато профільних ресурсів.

«Я постійно створюю музику. Після купи хіп-хоп треків, поп-музика стала для мене новим челенджом. Розгадати формулу хіта і зробити справжній бенгер, який буде звучати скрізь ... Що може бути цікавіше!», - каже Михайло.

В рамках дебютного релізу BROSKO на роль такого бенгера претендує титульний сингл «Хочу». Під гуркіт напористого баса і чуттєві синт-пасажі ліричний герой зізнається, що більше не хоче грати там, де є місце тільки щирим почуттям і справжньому коханю.

Композицію вже можна почути на хвилях українських радіостанцій. Спостерігаємо за народженням нового перспективного поп-дуету на нашій сцені!