Файне Місто 2019 – на кого чекаємо ми? Частина 1

Категорія: Новини
look Файне Місто 2019 – на кого чекаємо ми? Частина 1 — UA MUSIC | Енциклопедія української музики2602
QQQ Файне Місто 2019 – на кого чекаємо ми? Частина 1 — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Цього року на 7-ми сценах упродовж 3-ох днів виступить більше 100 артистів, та постає питання, як же віднайти музику, яка припаде саме вам до серця? Точної відповіді немає, та пам’ятаю, що перші кілька фестивалів я просто переслухав кожного виконавця і складав собі програму сам, орієнтуючись на виконавців, які мені припали до душі і на тих, кого б я пропустив, або обміняв би на зустріч з давніми друзями.

Також інколи постає дилема, що в один і той же час виконавці, які вам подобаються грають одночасно, та тут зазвичай допомагає те, що графік на сценах завжди зміщується, хоча останніх 2 роки на це можна не розраховувати так сильно, як колись, коли виступ одного виконавця міг зміститись на 2-3 години.

_Мунтян-0301 Файне Місто 2019 – на кого чекаємо ми? Частина 1 — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Тож, ми вирішили вам допомогти і склали список гуртів на яких однозначно варто побувати. Ми звісно ручаємось за наш плейлист із гуртами, та радимо не забувати, що це лише наш вибір і ми тільки радимо вам.

Отже, розпочнемо з головної сцени, де ми радимо відвідати однозначно такі гурти, як: Powerwolf, Arch Enemy, Kadebostany, Нервы, Detach, Flit, Eskimo Callboy, The Hardkiss, Epolets, Карна, Элизиум, Бумбокс, O.Torvald.

Powerwolf - нестримна музична енергія, вражаюче світлове шоу, концептуальні образи та костюми учасників гурту – все це стає можливим, коли на сцені Powerwolf.

Arh Enemy – це неймовірне музичне шоу, поєднання гроулу, потужних рифів та мелодійних соло.

Kadebostany – це феномен європейської поп музики, вони створили не просто музику, вони створили цілу республіку свободи та любові, яка цього року стане частиною Території Вільних Людей.

Нервы – гурт який вперше на фестивалі Файне Місто із презентацією „Слєм и депрессия” та про який не потрібно багато розповідати, адже про нього чули майже усі.

Eskimo Callboy – це один із тих крейзі гуртів, виступ яких пропустити просто неможливо, чому? Один із їх найпопулярніших кліпів на пісню „Muffin Puprep Gurk”

The Hardkiss – гурт, який після дворічної паузи повертається на Файне Місто, щоб 26 липня подарувати нам своє феєричне шоу на головній сцені фестивалю.

O.Torvald - два роки їх не було на Файному місті. Майже цілий рік їх не було помітно на концертних майданчиках країни, і ми раді повідомити, що 27 липня, після тривалої паузи, старий-новий O.Torvald відіграє свій вибуховий сет на фестивалі Файне Місто.

Epolets – ми уже знаємо, як це буде, спека, пожежний гідрант і  „зраджуй, гвалтуй мене..”

Карна – це гуцул метал, коротко і зрозуміло. Минулого року на фестивалі був знятий уривок на пісню „Вітролом”, а віднедавна до гурту повернувся перший вокаліст, Олексій Ярош! Цікаво чим цього року здивують ці гуцули?!

Элизиум – після річної перерви вони повертаються на фестиваль, щоб знову принести свою чудову, приємну та незабутню атмосферу.

Надіємось, що ми тільки підтвердили вам, що на фестивалі Файне Місто буде круто, і що вже зовсім скоро ми зустрінемось, тому якщо ви ще не придбали квиток, то не чекайте кращого часу аніж зараз, щоб придбати його.