Файне Місто 2019 – на кого чекаємо ми? Частина 2

Категорія: Новини
look Файне Місто 2019 – на кого чекаємо ми? Частина 2 — UA MUSIC | Енциклопедія української музики1502
WWW Файне Місто 2019 – на кого чекаємо ми? Частина 2 — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Цього року на 7-ми сценах упродовж 3-ох днів виступить більше 100 артистів, та постає питання, як же віднайти музику, яка припаде саме вам до серця? Точної відповіді немає, та пам’ятаю, що перші кілька фестивалів я просто переслухав кожного виконавця і складав собі програму сам, орієнтуючись на виконавців, які мені припали до душі і на тих, кого б я пропустив, або обміняв би на зустріч з давніми друзями.

-Олександр_0445 Файне Місто 2019 – на кого чекаємо ми? Частина 2 — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Раніше у нас уже була збірка виконавців з головної сцени, яких ви просто не можете пропустити, і ми вирішили продовжити підбірку з виконаців з чорної та лайт сцени, виступ яких ви обов'язково маєте відвідати, отож погнали!!!

Wildways - особисто для нас це головні хедлайнери чорної сцени. Попри регулярні виступи в Україні, їх кожного разу  з нетерпінням чекають знову і знову. Але є одне “але” – хлопці ще ніколи не виступали на “Файному Місті”. Саме час це виправити! “Wildways” 27 липня з перевіреними хітами та новим альбомом вперше виступлять на фестивалі “Файне Місто”.

RIDEAU - а ви памятаєте цих хлопців? Після дворічної перерви шалені шведи “Rideau” повартається на фестиваль “Файне Місто”!

“Avatar” – це більше ніж музика, “Avatar” це суміш театру, цирку та рифів важкого металу, що перетворює їхні перфоменси у справжнє мистецтво, в жанрі якого вони по праву вважаються королями.

“1914” – українська група, яка утворена в 2014 році і її поява приурочена 100-й річниці першої світової війни. Всі пісні, присвячені Першій світовії війні, які вражають свіжим, потужним звуком і з сильною бойовою атмосферою.

O'Hamsters або “Хом’яки” - обіцяють підготувати максимально активну програму, аби Файні Люди встигли добряче потанцювати, погорлати та послемитись! Їхній виступ обіцяє бути дуже гарячим (навіть незважаючи на тонни випитого під сценою пива), тож не пропустіть!

IMMINENCE - один з найбільш багатообіцяючих гуртів Швеції який став особисто для нас відкриттям, який не ставить собі жодних музичних рамок, і охоплює діапазон від металкору до акустичної музики.

IC3PEAK - навряд чи можна описати лаконічно музику та відеосупровід, який створює цей проект. Навряд чи можна його зрозуміти неозброєним оком. Але хоча б раз потрапивши на їхній виступ можна розчинитись в аудіовізуальній паралельній реальності, який створює гурт на своїх шоу.

“Курган feat Agregat” - це музика наших днів, яка говорить неповторним, чарівним і до болю знайомим діалектом. Музика яка занурює в сільські реалії не залишаючи байдужим нікого. Неповторна туса, на якій ти зможеш і потанцювати медляк і послемитись.

“Bahroma” - вперше на фестивалі “Файне Місто” з програмою улюблених пісень гурту за 10 років існування!

Надіємось, що ми тільки підтвердили вам, що на фестивалі Файне Місто буде круто, і що вже зовсім скоро ми зустрінемось, тому якщо ви ще не придбали квиток, то не чекайте кращого часу аніж зараз, щоб придбати його.