Анастасія Приходько - Саме той: відверта посвята вистражданому коханню

Українська співачка Анастасія Приходько презентує відео на відверту композицію з нової концертної програми – "Саме той".

Нова Українська Амазонка Анастасія Приходько продовжує відкривати справжню себе та свою нову творчість.

"Саме той" – особиста, відверта композиція. Автобіографічна історія, присвячена моєму найпотужнішому коханню – моєму чоловікові, – говорить Анастасія Приходько. – Пісня «визрівала» в мені понад три роки. Я намагалася зберегти та передати всі ті емоції, які вирували у мені в той час, коли ми розійшлись. Тоді мені було 18... Але через 10 років я стала його дружиною. Він розуміє мене як ніхто інший. Він любить мене такою, яка я є. Мабуть, таке кохання повинно бути вистражданим.         

Трек "Саме той" створювався у Київській студії звукозапису MART Sound саунд-продюсером Олексієм Мазуром, який працював над піснями артистки "Тримай", "Goodbye" і "КРИЛА".  

Це п’ята оприлюднена композиція з майбутнього україномовного поп-рок-альбому Анастасії Приходько, де автором усіх пісень є сама співачка. 

Відео "Саме той" – від режисера DVIZHON:

- Ми разом з Настею вирішили візуалізувати емоції пісні "Саме той" у чорно-білих тонах. Це допомогло відобразити стан закоханої сильної дівчини, яка прагне недосяжної любові. Мені приємно, що Настя довірилась мені і моїй команді. І завдяки цьому ми змогли створити емоційну історію, від якої в мене й досі мурашки по шкірі.

- Зараз для мене дуже важливим є відображення мене саме такою, як хочу цього я! – розповідає Анастасія Приходько. – Відео "Саме той" – частина мого реального життя, якою я щиро ділюся з публікою. Я рік шукала героя для цього кліпу. І знайшла його в обличчі журналіста, телеведучого та музиканта Олександра Лірчука. Ми знайомі вже достатньо для того, щоб швидко та комфортно один для одного відобразити на екрані історію забороненого кохання. 

Під час зйомок найскладнішим було занурюватись у холодне море. Адже ми знімали вже восени. А ще я псувала дублі відвертої сцени, коли напівоголена лежу поруч з героєм Олександра.  По піску бігало багато павуків. І щоразу, коли вони вилазили на мене, я давала волю своєму крику.

В цьому кліпі я вбрана у сукню, в якій вперше вийшла на сцену 10 років тому в якості самостійного артиста. У 2008 році я збиралася в тур. Але мені так ніхто і не створив образ, який би відобразив мою сутніть. Тоді я вирішила створити свій образ сама! Придбала  тканину, прийшла до першого майстра з пошиття одягу та показала власний ескіз цієї сукні. Сказала, щоб усі деталі були враховані. І ця сукня пропрацювала зі мною на сцені три роки! Вона для мене – найдорожча за інші сукні світу! Тому, можна сказати, це відео приурочене моєму 10-річному ювілею на сцені. Я вирішила: кожні 10 років буду зніматися в цій сукні. Нехай старіє разом зі мною!

Дякую: за мейк – Вікторії Бачинській,  за стиль – Олександру Лашку, Антону Чехову та Лілї Літковській, за операторську роботу – Сергію Бандерасу (до речі, 10 років тому ми вже працювали разом, тому в нас теж ювілей!). Особлива подяка – молодому, але талановитому режисеру Юрію Двіжоні.