pinto_news Андреа Пінто #інтерв'u — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Андреа Пінто #інтерв'u

Віднедавна ви приїхали до України! З чим це пов’язано?

Так, нещодавно я приїхав до України, але це не перший мій візит і не останній… Вперше я відвідав Україну давно, років 9-10 тому. Тут я відчув себе дуже комфортно, тому вирішив проводити в Україні більшу частину року. Я вважаю Україну дуже цікавою країною, з багатою культурою та барвистим життям. Мені подобається, що українці живуть музикою та захоплюються живими концертами. Я багато разів виступав в Україні у різних клубах, особливо у Львові, і я дуже люблю українську публіку. Під час концертів ми відчуваємо один одного душею.

Чим саме надихає Україна та які пісні пишуться, перебуваючи тут?

Я можу сказати, що холодна, темна, романтична атмосфера взимку надихає мене на створення музики. Я приїжджаю з італійського міста Авелліно, на півдні Італії, поблизу Неаполя, оточеного горами, де взимку також дуже холодно, і ти живеш у своєрідній атмосфері медитації.
Це може виглядати дивно, що я італієць, а люди з Італії асоціюються із сонцем, морем, теплом, тож це означає, що я не типовий італієць. Я люблю сніг, холодну зиму і ту атмосферу зимових ночей, коли грає свій моноспектакль. Свою пісню “Moonlight” (“Місячне сяйво”) я написав, перебуваючи в Україні. Ця пісня, між іншим, здобула успіх в Італії, посівши топові позиції у хіт-парадах. Це означає, що Україна також приносить мені щастя.

Чи надовго ви вирішили залишитися тут?

Моя основна музична діяльність пов’язана, все ж таки, з Італією – там мої пісні мають ротацію щодня протягом року. Мене можна почути в італійських хіт-парадах, побачити на концертах і фестивалях. А я хочу також проводити час в Україні, записувати пісні, виступати з концертами… принаймні, це мій план, то ж ми побачимо ...

Ви вже встигли зробити багато виступів по Україні. Які особливості виступів у нашій країні?

Так, тут я грав у багатьох клубах у різних містах України. Я також давав багато інтерв’ю на телебаченні та радіо. Про концерти можу сказати, що мені дуже подобається грати тут, українська публіка дуже приємна.

Та чи є відмінність від інших країн?

Переконаний, що кожна країна відрізняється, але перше, що спадає на мою думку, –це щирість місцевої публіки, це головна різниця, я вважаю...

Україна доволі багата на музику. Яких музичних виконавців або окремі твори ви вже встигли виділити для себе?

В Україні мені найбільше подобається народна музика, це досить оригінальний різновид етно-стилю. Українці грають на таких традиційних інструментах, як, наприклад, бандура, і це дуже атмосферно звучить, мені подобається! Мені також сподобалося кілька стоунер-рок гуртів, які я слухав ...

Про що ваші пісні? Що саме ви бажаєте донести своєму слухачеві?

Я думаю, що мої пісні є соціальними та духовними, вони розповідають про стан свідомості, внутрішні подорожі, про досвідчене та ненароджене кохання, про мрії, страхи та надії, вони присвячені самотнім незнайомим людям, тим людям, які були переможені у житті.
Моя музика присвячується усім тим, хто мріє про інший світ і шукає іншого та чистішого місця у цьому суспільстві.

Чи плануєте ви писати пісні українською мовою?

Насправді я планую видати книгу з моїми піснями та віршами, перекладеними українською мовою – це мій план на найближче майбутнє.

На закінчення, кілька слів українському слухачеві!

Дякую всім за вашу велику підтримку моєї музики. Я дуже радий залишатися тут, в Україні!