482_uamusic "Будьмо!" нова пісня гурту "НУМЕР 482" — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

"Будьмо!" нова пісня гурту "НУМЕР 482"

Наприкінці 2020 року група Нумер 482 презентує нову драйвово - святкову роботу - "Будьмо!"

Пісня "Будьмо!" створена по мотивам найвідомішого українського тосту Будьмо - Хей!!!, який є візитівкою українців у всьому світі. Пісня-тост, пісня-побажання - об'єднує не лише Україну а і всіх вільних і позитивних людей по всьому світу. В куплеті фронтмен групи Віталій Кириченко, згадує всі 25! регіонів найбільшої європейської країни - України. 

Пісня в новому для групи стилю ukrdancerock - енергія, етно, позитив, сила і краса роду.

В третьому куплеті використовуються слова народної пісні - “Хей, наливайте повниє чаши” але в сучасному її баченні. 

Група має домовленості презентації і ротації пісні на одній з найбільших радіо мереж в Україні - Країна ФМ а також зацікавленість іншими. Також група готується до зйомок відео кліпу на пісню. Пісня виходить на лейблі Moon rec.


Про Нумер 482

Нумер 482 - це не просто назва, це - майже генетичний код. Адже,  цифри 482 - це штрих-код товарів, які виготовлено в Україні.

Нумер 482 - учасники шоу «Х-Фактор», «Битва Оркестрів», «Дизель-шоу», Пісня “Добрий ранок, Україна!” разом з гуртом виконувалась водночас двома симфонічними оркестрами НАОНІ (художній керівник Віктор Гуцал) і Одеса Сіті Оркестра  в складі 100 музикантів в проекті Битва Оркестрів 2017 -2018.

Пісні “Добрий ранок, Україна!”, “Важлива”, “Коли вона поруч” стали  саундтреками українських фільмів “Конкурсант - смертельне шоу”,  “Сотка” які вийшли 2017 і 2018 роках на екрани. Фронтмен Віталій Кириченко виступив не лише в ролі співака а й в ролі актора в цих стрічках.

Пісня ДРУ - це також і дитячий хіт. З нею діти виграють конкурси, вона звучить як дзвоник в деяких школах а також входить до обов'язкової учбової програми в деяких музичних навчальних закладах. “Добрий ранок, Україно”, яка вже давно вийшла за межі нашої держави і навіть була використана посольством США, як привітання до Дня Незалежності України.

20 листопада 2018 року музична формація НУМЕР482 офіційно презентувала свій новий, третій за рахунком, альбом під назвою ДРУ (DRU)

Група має дві дуетні роботи - з популярною групою Тартак пісня “Попелюшка” 2018 рік та з фіналісткою шоу Голос Вікою Ягич створено оригінальну рок версію Гімну України 2020 рік

У 2020 році престижна премія Nova Poshta Running Music Awards обрала пісню Добрий ранок,Україно, як найкращій трек для бігу.

Facebook | Youtube | Instagram 

Виконавець - Нумер 482
- твір, пісня - Будьмо!
- автор музики і слів - Віталій Кириченко
- слова третього куплету - народні
- продюсер треку - Артур Данієлян

Слухати та завантажити пісню"Будьмо!" можна за посиланням: https://ffm.to/budmo