TheSolarMachineBand До вашої уваги перший студійний альбом гурту «Сонячна машина» «Ти в мене є» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

До вашої уваги перший студійний альбом гурту «Сонячна машина» «Ти в мене є»

Цей альбом - це спроба нагадати слухачеві про традицію прослуховування музичного альбому, як цілісної історії. Його складовими частинами є пісні та діалоги-інтермедії, що мають свої власні міні-історії. Саме тому, альбом вийшов одним треком: це унеможливлює прослуховування рандомним способом. 

Переслуховуючи альбом Ви познайомитесь з його героями та станете свідками їх життєвих перепитій. Головними дійовими особами є двоє друзів музикантів Андрій та Орест. Основою сюжету стала несподівана та безнадійна закоханість Андрія в красуню Ганну Бездоганну, творчі експерименти та пошуки, буденність та роздуми про вічне... 

У записі музики до альбому та інтермедій брали участь Соня Сотник, Анна Заклецька (Ганна Бездоганна), Євдоким Решетько, Сергій Тягнирядно, Володимир Некрасов, Дмитро «Бобін» Александров, Марк Токар. Також музиканти дякують за всебічну підтримку Громадській спілці «Творче патріотичне об’єднання «Музичний батальйон». 

Всі музиканти гурту «Сонячна машина» мають музичну освіту, а також досвід роботи в симфонічних колективах. Це спонукало їх до експериментів з використанням класичної музики в оформленні інтерменії, що увійшли до альбому. Ви почуєте фрагменти творів Антоніо Вівальді, Вольфганга Амадея Моцарта, Гектора Берліоза у виконанні професійних колективів України – Камерного ансамблю «Камерна академія» під керівництвом Анатолія Баженова та Національного Академічного Симфонічного Оркестру України під орудою Володимира Сіренка. 

Тексти пісень розкривають широку палітру людських емоцій. Тут і вірші ветерана АТО Максима Музики, поезія молодих поетів Томаша Деяка та Андрія «Вар’ята» Білецького, іронічні, майже анекдотичні тексти Андрія Войтюка та Ореста Криси, канонічний біблійний текст Екклезіаст 3; 1-8. 

Запис було здійснено на студіях: Crystal Sound, Happy Records Studio. Запис «Еклезіаст, 3: 3-8» Євдоким Решетько - http://www.kimych.kiev.ua/ .
Зведення та мастеринг - Crystal Sound Саундпродюсер – Сергій Тягнирядно. «Сонячна машина»: Орест Криса – вокал, гітара, перкусія, Євдоким Решетько – вокал, бас гітара, Ангдрій Войтюк – вокал, барабани, гітара, перкусія.


Альбом «Ти в мене є»

Google-Play-Button До вашої уваги перший студійний альбом гурту «Сонячна машина» «Ти в мене є» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики  itunes-button-2 До вашої уваги перший студійний альбом гурту «Сонячна машина» «Ти в мене є» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики