Gusieva_day1_wrestling-2743_Копировать Файне Місто - це по справжньому територія вільних людей — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Файне Місто - це по справжньому територія вільних людей

Я Валентин, мені 18 і я вже в третє на території ФМ, я люблю фестивалі, адже на них люди показують справжніх себе, без вад, комплексів, залишивши проблеми позаду і просто по максимуму відриваються, і цьогорічна організація фестивалю ФМ підтвердила, що Файне Місто - це "територія вільних людей".

Оскільки я вже не вперше на фестивалі, то і відповідно здивувати мене не так вже й легко, але буду щирим, організація цього річного фестивалю мене приємно вразила. Звісно, що всі фестивалі з кожним роком обіцяють стати кращими, але не всі дотримують своїх обіцянок, та організаторам фестивалю Файне Місто хочеться тільки висловити подяку за організацію такого масштабного фестивалю, за витрачений час, сили і нерви.

NeliaMarchuk-6293 Файне Місто - це по справжньому територія вільних людей — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Що ж стало кращим?

  • ‌Збільшились розміри і потужності головної та чорної сцени
  • ‌Збільшилась кількість фудкортів в рази
  • ‌З'явились паспорти громадяна Файного Міста, власна конституція, пастор, який не дасть громадянам сумувати
  • ‌Безліч розваг, нових партнерів із цікавими квестами, квест від ФМ
  • ‌Врахована і вирішена проблема з душами і питною водою

Одним із великих мінусів для багатьох відвідувачів стало те, що організатори заборонили проносити алкоголь у будь-якій тарі і про таке рішення мало хто знав, тому, що правила були змінені, але оскільки їх мало хто читає, то багато хто був здивований на КПП.

NeliaMarchuk-5873 Файне Місто - це по справжньому територія вільних людей — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Як говорять організатори:

"Таке рішення було прийняте з кількох причин:

  • заборона пронесення алкоголю на фестиваль — абсолютно нормальна практика для європейських фестивалів, та фестивалів, які розвиваються.
  • минулого року під час фестивалю було чимало отруєнь та алкогольних інтоксикацій через неправильне зберігання напоїв, неякісну продукцію та, зрештою, передозування. Це стало однією із найвагоміших причин прийнятого нами рішення. Для того, аби запобігти цьому, ми вирішили заборонити проносити алкоголь на фестиваль, проте продавати його на території та бути впевненими в його якості. Тим паче, ми домовилися із нашими партнерами про найбільш лояльні ціни на продукцію. "

В 0 день виступів на головних сценах не було, зате можна було відірватись з найфестивальнішим ведучим М'ячем Дредболом, який був у ролі DJ, або ж на реггі чи UFO Stage.

А вже зовсім скоро очікуйте загальні враження з фестивалю. Завжди ваш - valentin_kolodzinskyy