Julinoza-Music Гурт JULINOZA випустив фантасмагоричний альбом The Conductor of Imagination — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Гурт JULINOZA випустив фантасмагоричний альбом The Conductor of Imagination

Гурт JULINOZA випустив фантасмагоричний альбом з неменш загадковою назвою The Conductor of Imagination. Раніше реліз альбому відбувся на німецькому лейблі і був заблокований на просторах СНД. Оскільки співробітництво з цим лейблом завершилося, JULINOZA вирішили трохи трансформувати альбом і випустити його вже для наших слухачів. The Conductor of Imagination це колейдоскоп з яскравих спалахів, неведаних образів і почуттів, які властиві кожній, що шукає свій шлях. В альбомі є і відверто джазові балади про тонкі матерії буття, і тріп хопові сплески, вже відомих композицій, таких як Я Під Водою. Відкриває альбом також відома, що звучить часто на лайв концертах групи, композиція Where Is Your Sky?, яка стала саундтреком до психологічної драми "Зупинися".

Основна ідея альбому: диригувати уявою слухача, за допомогою фантазійних образів розкривати нові простори розуму і нагадувати про старі істині, які подорожують крізь світи і присутні в свідомості кожного з нас. Альбом завершують сюрреалістичні притчі-мультфільми про бородатих кролів і П'ятачка, які вже чекають появи нового альбому, в якому буде і Карусель, яка часто звучить на живих концертах JULINOZA і є завершальною думкою в цій трилогії авангардних радянських музфільмов.

Всім, хто бажає зануритися в нові музичні простори, радимо до прослуховування.

JULINOZA - The Conductor of Imagination