tana Інтернаціональний проект TANA презентував україномовну пісню — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Інтернаціональний проект TANA презентував україномовну пісню

Трек “ZEMLYA” вже запам’ятався багатьом слухачам своїм незвичайним звучанням

Нещодавно на офіційних сторінках в соціальних мережах колективу TANA відбулась прем’єра нового синглу “ZEMLYA”.

Цей трек створювався протягом декількох місяців і переживав багато змін. Близько десяти людей взяли участь у створенні композиції. Текст до пісні був написаний фронтвумен групи разом з відомим саунд-продюсером Юрієм Трохоменко і Дариною Сумською.

 

“ZEMLYA” — це історія про людей та їх взаємовідносини. Головний рядок пісні - “Не важливо хто ти і я…..адже це наша земля”, - розповідає солістка колективу.

Варто відмітити, що новий сингл групи TANA відрізняється своїм цікавим та імпульсивним звучанням. Це - симбіоз EDM музики та тривожних африканських мотивів.

Саме своїй команді присвячує пісню фронтвумен проекту.

“Пісня “ZEMLYA” - велика праця для мене. В неї я вкладала душу та переживання. Не тільки свої, а й учасників команди. Особливо яскраво виражене коріння нашого барабанщика. Він афроамериканець і саме він надихнув мене на створення такого мотиву. Пісня також присвячена моєму творчому батьку Юрію Трохименку, якого не стало в грудні 2017-го року. Саме він першим повірив у мій потенціал…”, - розповідає фронтвумен TANA.

В коментарях фанати також підмітили, що пісня однозначно може отримати місце хіта: “Вау! Однозначно хіт!”, “Дуже круті мотиви, неочікувано!”, “Дякую за крутий трек!”, “Захват!”.