pokun_uamusic Любов до України Оксана Пекун висловила в пісні — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Любов до України Оксана Пекун висловила в пісні

Такий вже ми народ - українці!

Ми висловлюємо свої емоції, почуття і любов у піснях.

І саме емоційно-неповторне захоплення Україною я висловила у своїй новій роботі - Всміхайся мені, Україно! І все це - завдячуючи поезії унікального журналіста, ведучого, актора, шоу-мена, мого хорошого друга Петра Маги.

Ідея написання цієї пісні виникла випадково. Захотілося зробити рідній країні хороший душевний, духовний подарунок! Композитор Олег Шак написав чудову мелодію і ми разом звернулися до Петра, який у віршах описав всю любов до України саме через мене, пропустивши кожне слово, через мої думки і через мою 10-ти річну роботу над програмою "Фольк-music", завдяки якій я збирала пісні, відроджувала традиції, знайомилася з людьми, містами і все це Є у пісні! Ми працювали такими шаленими темпами, що ще жодну пісню так не писали.

Тому що експромт тим і хороший, що його треба добре, ретельно, фахово зробити))) Нічне бдіння на студіїї, ранкові фото- і відеозйомки на Хрещатику, який огортають перші сонячні промінчики)))

Тут вся я: моя душа, моя любов до держави, якою я пишаюся, до країни, в якій я живу, до краю, де я народилася, до місцевості, де я мешкаю і творю, та до всього українського народу, до нашої неповторної української нації!

Україна подарувала нам Землю, на якій ми живемо, а ми Україні – пісню!!!

З Днем народження, рідна Україна!!!

Муз.: Олега Шака
Вірші: Петра Маги
Запис: VG- studio (Ігор Добрянський)
Продакшн: MN project (Максим Новицкий)
Дизайн одягу: Оксана Полонець