kanoe Магія образів і процес відтворення світів. Юра Самовілов презентував нове відео на пісню «Каное» — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Магія образів і процес відтворення світів. Юра Самовілов презентував нове відео на пісню «Каное»

Щодо кліпу.

У мене є пісня, яку свого часу охрестили антивоєнною і присвячують відомим в країні подіям. Насправді, вона про війну всередині кожного з нас. Це відео-робота до зовсім іншої пісні, яка для мене є передісторією до сінглу 2014, хоча й була пізніше написана. В ній панує атмосфера холодного напруження: застигла земля чекає на першу краплю талого снігу. Незабаром перші весняні грози і гуркіт грому змішаються з вибухами гармат на полі бою. У цій щоденній війні ми знаходимо спокій та гармонію, плекаємо надії на майбутнє.

Щодо зйомок.

Серед смутків та вагань, на які ми витрачаємо життя, трапляються моменти, коли раптом зупиняєшся і бачиш свою ціль зовсім поруч, настільки близько, що її можна відчути на дотик. Для мене це довгоочікувані години репетицій, запис пісень, виступи для людей, які підспівують. Зйомки відео. Миті коли є тільки ти і те, що ти хочеш сказати світу прямо зараз. Це був другий подібний досвід у моєму житті, і я дуже вдячний команді, яка була поряд у ці хвилини і режисеру Віктору Придувалову, який вдруге очолив процес відтворення світів, які щосекунди з’являються у моїй голові і перетворив все заспіване у магію образів.