kolyadka_instrument Найкращі українські музиканти-інструменталісти записали першу українську колядку у стилі smooth  jazz  — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Найкращі українські музиканти-інструменталісти записали першу українську колядку у стилі smooth jazz

Золота скрипка Канади Василь Попадюк.

Знаний як в Україні, так і далеко за її межами саксофоніст Ігор Рудий.

Гітарист-віртуоз, композитор, aранжувальник та мультиінструменталіст Роман Недзельський.

Один з найкращих барабанщиків Східної Європи Олександр Муренко.

Що об'єднує цих відомих музикантів?

Відповідь проста: любов до української музики й українських традицій. У новорічну ніч-2022 вони створили для всіх меломанів дивовижний подарунок до Різдва - інструментальну версію відомої колядки "По всьому світу сталася новина...".

- В оригіналі цю колядку виконує Оксана Білозір, це один із її улюблених різдвяних творів, - говорить Роман Недзельський, який займався пост-продакшном треку, - тому наша версія - це кавер. У стилі smooth jazz. Наш імпровізований бенд ми жартома назвали "оркестр з боротьби з джазом". Та насправді, я дуже радий, що ми, музиканти, які зараз перебувають у різних країнах світу (Василь - у себе вдома в Канаді, Ігор - у Швейцарії, Сашко настільки затребуваний, що невловимий, постійно десь на гастролях), разом маємо змогу привітати Україну з Різдвом, що наближається і от-от запалить свою першу зірку. І довести, що наші колядки можуть звучати сучасно й модно і що маємо ми не лише "Щедрик", а й безліч інших, не менш цікавих і вартісних мелодій.

У планах бенду - створити джазові кавери на мелодії з культових українських кінофільмів і, можливо, навіть дати спільні виступи - із програмою, яка подарує нове життя і незвичне звучання українським мелодіям.