Ultrabeat Найкращий метал-гурт  країни Space Of Variations зафітували з королевою хіп-хопу alyona alyona — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Найкращий метал-гурт країни Space Of Variations зафітували з королевою хіп-хопу alyona alyona

Сьогодні світ побачив трек в найнесподіванішою колаборацією музичної індустрії - Space Of Variations презентували фіт з alyona alyona. Так-так, ми самі в шоці.

Ultrabeat - пісня про протистояння, самообман, згубної сили натовпу і природи людини. Все інше про сенс і наповнення - музиканти озвучили в тексті.

"Ми хотіли зробити щось особливе і незвичайне на новій платівці. Розсунути власні рамки сприйняття нашої музики і виконати те ж саме зі слухачем. Тоді мені й прийшла в голову ідея колаборації з хіп-хоп королевою України.

Я набрав її і запропонував концепт. Їй сподобалася думка побачити себе в новому амплуа і так Альона стала першим артистом за всю історію групи SOV, з яким ми зробили фит. Ми задоволені результатом! Вийшло гармонійно і безкомпромісно. Качає! " - коментує роботу вокаліст групи Фло.

Ultrabeat став першим синглом з майбутнього альбому SOV, що вийде на австрійському лейблі зі світовим ім'ям NAPALM RECORDS. У цій роботі SPACE OF VARIATIONS і alyona alyona постають для слухача в новому образі. Як візуальному так і аудіально. Пов'язано це з новим життєвим і творчим етапом SOV. Режисером відео став OLEG ROOZ, який працював з багатьма світовими та українськими іменами в рок / метал сегменті.

"Коли ми писали цю пісню ми покликали alyona alyona, для створення особливого колориту, нам сподобалася ідея об'єднати наші стилі і використовувати дві мови в тексті: англійська та українська. У підсумку все вийшло ще більш незвично, ніж ми уявляли. " - ділиться враженнями гітарист / вокаліст Alex.

"Мені дуже приємно, що цей гурт запропонував  зробити таку експерементальну колаборацію і наша дружба з хлопцями довжиною в два роки переросла в творчий тандем на цьому треці. 

Тематика меседжу є мені близькою, тому що як Україні, так і в Європі постійно відбуваються різного роду рухи протестів/підтримки, на яких люди хочуть, щоб їх почули. І саме цим фітом я розпочну низку своїх треків, які я хочу присвятити тим, хто виходить боротися за свої ідеї та принципи; тим, хто відстоює свої права чи позицію; тим, хто прагне справедливості. 

Також мені було дуже цікаво  брати участь у зйомках відео, тому що образи і атмосфера зйомок були абсолютно нетиповими по зрівнянню з будь-яким реп-кліпом, в якому я знімалася." - прокоментувала коллабу alyona alyona.

ULTRABEAT - це кач. Це трек про взаємодію на рівні інстинктів, про те, що людина потребує об'єктів віри, які часто виявляються породженням його ж розуму. Трек про те, що справді, правда, яку, як нам здається від нас приховують, знаходиться прямо у нас в думках. Приємного прослуховування!)

* Space Of Variations - це український метал гурт, який двічі отримав титул кращого метал гурту країни, за версією The Best Ukrainian Metal Act. Вони одні з небагатьох представників важкої сцени України, регулярно гастролюють в Європі і мають великий фідбек за межами України. Також хлопці з Вінниці багаторазово ділили сцену з всесвітньо відомими бандами, серед яких: Architects, Jinjer, Devildriver, Emmure, Adept і іншими. Неможливо не згадати про те, що в листопаді-грудня 2019 Space Of Variations відкатали великий півторамісячний тур по країнах Європи спільно з Jinjer, в якому охопили 16 країн і зіграли 37 концертів. Після цього гурт отримав пропозицію про підписання контракту від одного з найбільших метал-лейблів світу Napalm Records, а в лютому 2020 SOV випустили перший реліз на цьому лейблі, яким став ЕР альбом «ХХХХХ». Зараз гурт знаходиться в великому українському турі на підтримку виходу нового альбому і працює над новим європейським туром.