O.TORVALD ВИДАЄ ДИЛЛЕРА

Категорія: Новини
look O.TORVALD ВИДАЄ ДИЛЛЕРА — UA MUSIC | Енциклопедія української музики2472
IMG_5918-web_uamusic O.TORVALD ВИДАЄ ДИЛЛЕРА — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Ще рік тому гурт анонсував вихід нового альбому на жовтень 2019 року. Сьогодні вони презентують новий, сьомий альбом – «Diller Kaifu»

У 2018 році O.TORVALD взяли річну творчу відпустку, не давали концертів та інтерв’ю. Дехто навіть вважав, що гурту прийшов кінець. Однак, у квітні 2019 року вони – без попередження – презентують одразу дві нові відеороботи на треки «Два Нуль Один Вісім» та «Назовні». І в цей самий день прихильники гурту дізнаються, що новим барабанщиком стає не хлопець, а незвична дівчина Hebi. З цього і починається історія «Diller Kaifu».

IMG_5834-web_uamusic O.TORVALD ВИДАЄ ДИЛЛЕРА — UA MUSIC | Енциклопедія української музикиВлітку O.TORVALD втікають від буденної рутини до заміського будинку, де всією командою живуть та працюють над альбомом. Цей проект отримав назву Summer Sabbatical. Під час перебування в домі було написано декілька демо, які пізніше увійшли в альбом, а також повноцінні треки «Десь не тут» та «Не спи» спільно з Dj Tapolsky та VOVKing.

Новий альбом – це революція характеру, протест проти парадів брехні і маячні, у той же самий час, це щирість душі та відвертість серця. Так прийшла ідея створення двох частин альбому.

Перша частина альбому Diller Kaifu - крик. Заклик битися. Залишатися вірним собі. Музика нервова, на межі дозволеного, повернення до витоків рок-н-ролу.

Друга частина – глубокий вдих і видих. Вона більш легка, суміш драйву та кайфу. Насолода музикою та життям, яким воно є.

У створені альбому брала участь велика кількість запрошених артистів і, за сумісництвом, друзів гурту.

Тепер у тебе є особистий Diller Kaifu!

Концертна презентація нового альбому відбудеться 28 листопада у Харкові, 29-го у Дніпрі, 5 грудня у Києві та 14-го у Львові. Квитки можна придбати на офіційному сайті гурту.