nebesa Пісенник та вокаліст з Києва Андрій Овчаренко (відромий як Andy_o) підготував до релізу свій другий студійний альбом під назвою "Небеса" — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Пісенник та вокаліст з Києва Андрій Овчаренко (відромий як Andy_o) підготував до релізу свій другий студійний альбом під назвою "Небеса"

Коли з'явилося більше нових пісень, то я подумав - чому-б не об'єднати їх у новий концепт?! Новий альбом міг-би стати одночасно продовженням альбому "Рай ідеаліста" та більш цінним матеріалом, де на відміну від попередника немає ані різких стилістичних переходів, зведення буде однаково якісним, а у слухача буде вимальовуватися цілком логічна історія, яка матиме початок, різні настрої пов'язані єдиним концептом та логічне завершення. Саме таку стилістичну оболонку має новий альбом "Небеса"!

Отже, матеріал альбому "Небеса" є більш оптимістичним, зваженим та легким для сприйняття, але в той самий час, дотримання класичної формули власного стилю було виконано!

Дуже допомогла співпраця з Лесиком Ількаєвим із Запоріжжя, який став ледь не єдиним саундпродюсером, який правильно зрозумів, що я хочу бачити на альбомі. Є багато спеціалістів, які навіть маючи великий досвід можуть просто знищити ваш стиль і в результаті інструментальні доріжки та вокал будуть, як то кажуть "жити своїм життям". Починаючи з синглу "Світло там де я" він зміг віднайти ті грані, на яких базуються елементи стилю. Зводячі наступні два сингли - "Київ вночі" та "Вище-небеса" він закріпив для слухача концепцію альбому.