polina Поліна Крупчак заспівала гімн про море — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Поліна Крупчак заспівала гімн про море

У морі кохання зазвичай купаються без купальників. Під пісню «Море» Поліни Крупчак згадують про своїх романтичні пригоди на морі і планують свою відпустку цього літа. Пісня була представлена ​​місяць тому в ефірі більшості українських ФМ радіостанцій, але реліз пісні відбувся тільки зараз - коли почався сезон відпусток, і пісня стала дуже актуальною серед відпочиваючих.

Пісня написана в танцювальному жанрі українською мовою і увійде до другого повноформатного альбому, над яким Поліна Крупчак продовжує активно працювати, незважаючи на ситуацію з культурою в країні ... Співачка вірить в те, що все буде добре: повністю відновиться транспортна артерія країни, і більшість людей поїдуть відпочивати на море вже цього літа. І ця пісня стане гімном для багатьох відпочиваючих на морі.

Пісню для Поліни Крупчак написав Ігор Осипенко - автор багатьох пісень співачки. Дана пісня вийшла запальною завдяки танцювального ритму, звучанню сопілки і простому тексту про спекотне літо і про романтичні пригоди на морському узбережжі.

Для тих, хто ще не на морі - включайте «Море» Поліни Крупчак і мрія про відпочинок на морі може стати реальністю вже цього літа.