blstshps_uamusic Прем'єра кліпу гурту Blast Shapes на пісню Cosmic Dance — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Прем'єра кліпу гурту Blast Shapes на пісню Cosmic Dance

У вересні 2019 року колектив випустив дебютний сингл "Sip of Courage", який доступний на всіх стрімінгових сервісів, включаючи: Apple Music, Spotify, YouTube Music, YouTube, Shazam, Deezer, Soundcloud, Bandcamp та багатьох інших.

Над синглом працювали Choleric Sound - зведення і майстеринг, а також словацький художник Denys Puccini - обкладинка синглу.

Також гурт приймав участь в українській музичній премії - Jager Music Awards 2019 у номінації "Young Blood", де серед 580 учасників вони змогли пройти в ТОП 30 фіналістів.
Паралельно колектив працював над створенням і записом свого першого міні-альбому і вже в листопаді 2019 року почав роботу над дебютним кліпом під назвою "Cosmic Dance".

На однин з треків майбутнього міні-альбому - "Cosmic Dance" група спільними зусиллями, зняла відео кліп із використанням VHS-камери та із навмисною лоуфайною якістю.

У випадку “Blast Shapes”, VHS - не мейнстрим, а інструмент для передачі атмосфери 80-х - 90-х років. Наче нічого особливого, але коли з’являються перші поміхи, розумієш кайф від перегляду архівних записів максимально побутових і простих речей.

"Cosmic Dance" це не спроба відновити той час за допомогою музики. Це звернення до минулого з проханням спонукати нас до безтурботності, як у дитинстві.

Над зйомкою, монтажем та обробкою кліпу працював словацький художник - Denys Puccini.

У перших числах січня 2020 року було завершено роботу над дебютним міні-альбомом «Cosmic Dance». У міні-альбомі увійшло 6 треків, у тому числі «“Sip of courage”, «Cosmic Dance», “Terminator party” та інші.

Звучання треків - тепле, розслаблене, місцями різке та енергійне, в поєднанні з глибокими текстами. Міні-альбом занурить слухача в романтичну атмосферу неонових мрій і створить ненав'язливу ностальгію.

На даному етапі музиканти закінчують роботу над своїм дебютним міні-альбомом, реліз якого заплановано в першому місяць 2020 року, а також займаються підготовкою до свого першого виступу, який відбудеться вже 19 січня в клубі "Теплый Ламповий".


 Соціальні мережі: