46503552_371129396965306_7946537302669393920_n Скоро! Унікальне Magic Show Open Kids! — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Скоро! Унікальне Magic Show Open Kids!

У Києві 24 листопада в 19 00 в Stereo Plaza популярна група серед дітей і підлітків Open Kids здивує своїм чарівним концертом. Нова танцювально-музична вистава, циркові трюки, фокуси, улюблені пісні, танці, спец ефекти і оригінальні декорації.

Вперше учасниці групи Open Kids виступлять в ролі ілюзіоністів і фокусників.

Група над створенням програми працює з професійною командою чарівників Magic Five, які повністю занурені в розробки оригінальних фішок, а так само спільно з групою візьмуть участь в шоу.

«Співпраця Magic Five і Open Kids - це поєднання сучасної магії і популярної музики, в результаті чого глядач стане свідком абсолютно нового формату шоу! Це незвичайні трюки, фокуси і круті містичні постановки, які занурять глядача в неймовірні події, що відбуваються не тільки на сцені, а й навколо кожного гостя шоу! », - коментує підготовку до проекту команда популярних ілюзіоністів Magic Five

Мета ж самого Magic Show Open Kids - показати кожній дитині і його батькам, що досить повірити в свої сили, додати до цього трохи завзятості і чарівництво з'явиться в житті кожного!

«Ми хочемо даними шоу ще показати кожній дитині і підлітку, що він здатний на багато що, якщо буде йти в сторону мрії і вірити в себе. Звичайно ж це все буде через алегорію, але це буде красиве і мотивуюча дія для кожного глядача! Наше завдання, щоб кожен, хто прийде на наш виступ, пішов заряджений не тільки нашими піснями, а й внутрішнім бажанням досягати і йти до своєї мети! Magic Five допомагають розробити фокуси, побудувати цікаві контакти з глядачем і все це на базі магічних і чарівних дій. Власне, те, що ми будемо зникати і з'являтися в різних місцях - це тільки квіточки! ", - коментує свою майбутню концертну програму поп-група Open Kids.

Open Kids покажуть дивовижний світ казкових і таємничих перетворень під нові пісні і улюблені всіма хіти.

Придбати квитки на Magic Show Open Kids >> https://concert.ua/ru/booking/open-kids