gremo_time Співак GREMO підтримав білоруський народ новою піснею — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Співак GREMO підтримав білоруський народ новою піснею

728-90 Співак GREMO підтримав білоруський народ новою піснею — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

"...Это твое время пришло, не упусти его, не потеряй...", - закликає у своїй новій композиції "Время пришло" потужний і талановитий співак з Чикаго - GREMO. Останні події в республіці Білорусь, що приголомшили багато держав, не могли пройти непоміченими повз людини, яка народилася і виросла в цій, здавалося б, такій чудовій країні.

Як підтримати свій народ, коли ти знаходишся далеко і тільки щохвилини подумки можеш бути поруч? У тебе є можливість співати, і співати так, щоб тебе почув цілий світ. Саме пісня "Время пришло", в першу чергу, записана і виконана GREMO для кожного білоруса, який не побоявся теперішньої влади і вийшов на вулицю, щоб стати на захист своїх прав і розповісти всім правду.

gremo_avatar Співак GREMO підтримав білоруський народ новою піснею — UA MUSIC | Енциклопедія української музики"Я хочу максимально підтримати свій народ в цей нелегкий для нього час. На сьогоднішній день, цим людям це дуже потрібно. Я тільки за мирне вирішення цієї ситуації, і щоб абсолютно ніякого кровопролиття...", - коментує свою позицію щодо всієї ситуації, яка склалася, співак, щиро переживаючи за долю кожного жителя і за майбутнє всієї країни в цілому.

Мелодія прем'єрної композиції дуже сумісна по ритму і звучанню з усіма процесами, що відбуваються в білоруському суспільстві. Спокійний тон звучання періодично затьмарює сильний напористий ритм. Так і голосу звичайної людини, яка з мирним протестом відстоює свою позицію, доводиться відчувати на собі сильні і жорсткі міри запобіжних заходів.

Ще в рідній Білорусі, в такому далекому вже дитинстві, виконавець GREMO, тоді відомий всім тільки під ім'ям Алекса Громаковського, почав писати вірші і музику. Пройдено безліч місцевих фестивалів і музичних відборів зі своїми авторськими піснями. Особлива любов відчувалася в музиканта і до України, куди він їздив брати участь в різних конкурсах. Вже незабаром, ця любов зміцнилася завдяки дружині-українці, яка особливу увагу приділяла навчанню української мови свого чоловіка.

На сьогоднішній день, українські пісні були з гідністю оцінені організаторами багатьох фестивалів Північної Америки, а творчість американського білоруса GREMO стає все більш популярною та впізнаваною.

Підтримаємо білоруський народ піснею виконавця GREMO "Время пришло". Нехай вона звучить голосно і нагадує кожному з нас про час, який просто недопустимо втратити, а потрібно максимально використовувати, змінюючи застарілі стереотипи і покращуючи якість життя.