Andy_o Український музикант-пісенник з Києва - Andy_o представляє свій новий сингл "Сонячний день" — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Український музикант-пісенник з Києва - Andy_o представляє свій новий сингл "Сонячний день"

Український музикант-пісенник з Києва - Andy_o представляє свій новий сингл "Сонячний день", реліз якого відбувся 30 червня.

Проект Andy_o задумано, як втілення музичних ідей самодіяльного музиканта-пісенника - Андрія Овчаренка. Він увібрав у себе поєднання електронної музики, фанку, блюзу та британського року.

106112810_275445650559369_3688962457048803113_n Український музикант-пісенник з Києва - Andy_o представляє свій новий сингл "Сонячний день" — UA MUSIC | Енциклопедія української музикиУ порівнянні із попереднім дебютом - альбомом "Рай Ідеаліста", музичний напрямок почав змінюватись у сторону інді-року. З червня 2020 року було розпочато роботу над новим матеріалом. Першою ластівкою став трек "Сонячний день". Композиція була записана та зведена за участю вокалістки гурту Z.m.i.s.t - Елизавети Федорченко.

Тематика треку розкриває вихід України з карантину, який було впроваджено з березня. На думку автора - ті, хто зміг пережити ці 2 місяці ізоляції - мають використати свій другий шанс та нарешті, почати вчитися на своїх помилках і забути про принципи: "Винні всі, але не я!", "Що я один зроблю?", "Дякую до кишені не покладеш!". Сонце знову світить нам, не дивлячись у теперішню та можливу майбутню на кризу у багатьох сферах, але щоб не сталось - ми маємо жити далі та вирішувати проблеми, які стають частиною нашого життя. Головне - перестати критикувати, не лінуватись та не боятись!

Посилання на сторінки:
https://www.instagram.com/
https://www.facebook.com/
https://soundcloud.com/