Ridgie_ Українский підлітковий рок-гурт Сhicken Paradise презентував дебютний кліп — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Українский підлітковий рок-гурт Сhicken Paradise презентував дебютний кліп

Великий Біллі Айдол колись сказав: «Рок - це не мистецтво, рок - це спосіб розмови простих хлопців». Саме в такий спосіб вирішили висловитися українські підлітки, створивши рок-гурт «Сhicken Paradise».

З дитинства учасники гурту - Єва Кідонь (вокал), Кирил Коробка (бас), Даніл Андрійченко (гітара) та Ян Луговик (барабани) були прихильні до музики. Познайомившись між собою в школі, діти почали почали товаришувати, а згодом й експериментувати грати гуртом. Експеримент видався вдалим, тому їх помітив та почав продюсувати Микита Рубченко, мультимузикант, відомий всій Україні своїм виконанням рок-версії гімну України.

Микита Рубченко, продюсер та наставник «Сhicken Paradise»: І сьо«З моменту нашого знайомства до реліза цього кліпа пройшло більше двох років. Два роки музичних пошуків, навчання, формування жанра та звуку гурту, який вже змушує сперечатися саундпродюсерів української поп-сцени про реальність музики підлітків».

І сьгодні гурт з радістю презентує свою першу відеороботу на пісню «Ridgie». В ній підлітки не тільки сміливо виражають емоції та розповідають незвичну історію, а й демонструють професійність гри на музичних інструментах. Режисером кліпу виступив Тементій Пронов, розставивши акценти в кліпі на вокалі та недитячій майстерності підліткового колективу.

Також гурт випустив вже 3 сингли, включно з «Ridgie», з дебютного альбому «POTATOES UP», що вже записаний, але поки що не опублікований.